укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Плюс-мінус Два Слона Чи Навіщо Купувати ДИТЯЧІ ВАГИ

Ваги для новонароджених або дитячі ваги, як їх ще називають, одна з найпотрібніших речей в родині, де тільки народилося немовля.

 

Ваги для немовлят бувають різні: механічні та електронні, зі знімним ложементом і без, але всіх їх об'єднує одне: вони створені, щоб зручно і точно вимірювати вагу малюка.

Механічні ваги з тягарцями використовують зараз хіба що в поліклініках. І, з огляду на те, що вони, найчастіше, трохи старші дільничного педіатра, крок вимірювання у них « плюс-мінус 2 слона ».

Тому, не дивно, що відповідальні батьки замислюються над тим, щоб зважувати малюка вдома, нормальним приладом. І починають шукати, де б купити електронні ваги для новонароджених.

  Але виявляється,   нинішні механічні ваги   - не найгірше, що можна було придумати. Підтвердження цьому -   дешеві китайські ваги, які хоч і називаються електронними, але за фактом нічим не кращі, а то й гірші механічних ваг - «ровесників педіатрів». Хоча, якщо для вас головне ціна, а не вага дитини, то можна сміливо купувати. На них поправка на вітер - і 100 г може бути.    

 Чому важливо для зважування новонародженого використовувати саме дитячі ваги...

... а не будь-які інші (напольні, наприклад, як це роблять деякі мами)?

 

Ось кілька основних причин:

  • Точність. Крок вимірювання 5-10 г дозволяють більш впевнено судити про набір ваги немовляти, а відповідно і про його розвиток.

Для порівняння, крок вимірювання найточніших напольних ваг - 50г. Це говорить про те, що, якщо вага вашої дитини 3550г, підлогові ваги можуть показати 3500г а можуть - 3600г.

Чи зможете ви з такими вагами контролювати набір ваги свого малюка? Особливо, зважаючи на те, що 120-150г ваш малюк повинен набирати за тиждень. Звичайно ж, ні!

  • Ергономічність - другий аргумент на користь дитячих ваг. Тільки ваги для новонароджених мають спеціальну чашу з високоякісного пластику. Вона робить процес зважування малюка зручним і безпечним.
  • Фіксація ваги.   Дітки не лежать нерухомо, тому зважити їх на вагах, які не мають функції фіксації ваги, вкрай важко, якщо не сказати неможливо. Дитячі ж ваги зазвичай мають або кнопку, натискання якої фіксує середній показник ваги, або автоматичну фіксацію. У цьому випадку вам достатньо буде на пару секунд відволікти малюка, а все інше зроблять ваги і покажуть вам точну вагу дитини.
  • Обчислення надбавки ваги. Більшість дитячих ваг оснащені модулем пам'яті і запам'ятовують останній показник зважування. При наступному зважуванні деякі ваги показують попереднє значення, а інші відразу обчислюють різницю між попереднім і поточним показником, і ви відразу побачите, скільки додав у вазі ваш дорогоцінний малюк.

Тепер, коли ми розібралися з головним особливостями ваг, виникає основне питання:

Які дитячі ваги купити?

 

Наша відповідь: НІЯКІ!

Чому так категорично?

Судіть самі: потрібні ваги для новонароджених, як правило, 2-3 місяці, а коштують вони 1,5-5тис.гривень.

Ви заперечите, що можна купити дитячі ваги бу.

Можна, звичайно. Але ви впевнені, що вони правильно експлуатувалися, показують точну вагу і не зламаються після першого зважуватися? Ми теж ні!

 

То яка ж альтернатива покупці ваг для новонароджених?

Це така проста і зрозуміла штука, як оренда дитячих ваг, або прокат, що в принципі, одне й те саме.

7 причин вибрати прокат дитячих ваг

1.Основна  причина, звичайно ж,  ціна. Навіть за 3 місяці оренди ви заплатите менше половини вартості ваг. А довше вони просто не потрібні.

2. Ви можете скористатися спочатку більш точними вагами Саша, адже лише вони покажуть з точністю до одного грама, скільки молочка малюк з'їв за 1 годування. А вже потім буде достатньо контролювати набір ваги за допомогою будь-яких 5-грамових ваг.

3.  Всі наші ваги перевіряються перед тим, як здаються в прокат, у вашій присутності. Якщо вага буде показуватися не точно, вам їх просто не здадуть!

4. Ми, як поважаючий себе прокат дитячих товарів, завжди маємо в наявності достатню кількість ваг. У тому числі і для того, щоб терміново замінити їх клієнту, якщо раптом ваги почали барахлити. Як і будь-яка техніка, дитячі ваги можуть вийти з ладу, навіть якщо вони «вчора з магазину». Тільки ось магазин навряд чи надасть Вам негайну заміну в разі поломки. На відміну від нас:)

5. Ви платите тільки за час користування вагами, як тільки вони вам не потрібні - повертаєте, не захаращуючи  будинок, крім інших дитячих речей, ще й вагами.

6. Грамотна і кваліфікована консультація. Ми довгий час працюємо з дитячими вагами, і знаємо про них практично все. І завжди готові ділитися своїми знаннями з нашими клієнтами. Ми розповімо вам, як правильно зважувати дитини, на що звернути увагу, яких помилок можна уникнути.

7. Ми знаємо, як складно молодим батькам вирватися з дому навіть на півгодинки, тому доставимо вам ваги для новонароджених в будь-яку точку міста. Ваги і молокососи ми доставляємо протягом 3 годин.

  Ну що, ми вас переконали в тому, що оренда дитячих ваг - це просто, вигідно, зручно і недорого?

Тоді беріть ваги напрокат!

  Якщо ж лишилися питання - з радістю відповімо на них по телефону (050) 106 1532, (097) 738 6534.

Телефонуйте прямо зараз!

 

Як зважити дитину вдома? Як не треба важити дитину

Як часто потрібно зважувати новонародженого?

Чому не варто купувати дитячі ваги?

Зважуємо правильно!