укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Навіщо потрібен прокат дитячих товарів

Коли в сім'ї народжується маленька людина, ми, батьки, хочемо подарувати їй увесь цей казковий світ, міцно тримаючи за руку, вести її  по дорозі життя і дарувати все найкраще, що в цьому житті є.

Перше з "найкращого" - це придане для малюка. Коли мама стикається з усім різноманіттям товарів для новонароджених, у неї голова йде обертом.

 

По-перше, в Кіровограді багатьох "зручностей" та "корисностей" і в помині немає, а по-друге, ціни на те, що є - далеко не дитячі. 

 

Як тут не оцінити переваги прокату дитячих товарів!

Отже, оренда товарів для малюків стане вам у нагоді, якщо Ви:

  • хочете, щоб у вашого малюка було все-все-все і навіть більше ...
  • дбаєте про здоров'я і правильний розвиток своєї дитини, і вам небайдуже, чи нормально набирає вагу ваш малюк. А взявши ваги напрокат, вам не доведеться для цього простоювати черги серед хворих дітей в поліклініці.
  • хочете розумно витрачати свої кошти на розваги і розвиток свого карапуза.
  • до вас інколи приїжджають гості з маленькими діточками або ви їздите відпочивати в інші міста.
  • не впевнені, що обрана Вами качелька, іграшка, ходунки, стрибуни (потрібне підкреслити:) сподобається Вашому малюкові і не наскучить йому через тиждень.
  • можете дозволити собі купити малюкові «все-все-все, і навіть більше». Але куди потім все це дівати, де зберігати? та й навіщо, для кого? ...

І це ще далеко не всі причини:) Решту ви усвідомлюєте самі, коли зрозумієте, наскільки зручніше з прокатом товарів для дітей організовувати дитячі свята, подорожувати, вибирати розвиваючі іграшки!

Тож ми пропонуємо вам   не витрачати багато коштів, а взяти у нас прямо зараз:

 

Прокат, хоч і досить нова послуга для нашого міста, але  багатьом мамам і татам вже заощадила купу часу, грошей і нервів.

Адже це так просто: просто зателефонуйте - і Вам доставлять, підкажуть і допоможуть :)

Ростіть здоровими і щасливими!

Ваш Baby Service :)