укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

СТРИБУНЦІ

Стрибунці напрокат - це чудова можливість подарувати безліч радості малюкам, розважальне шоу батькам і спокій маминим ручкам!

Чому? А ось зараз і спробуємо розібратися.

Напевно, не знайдеться карапуза, який не любить пострибати у мами на ручках!

А якщо мама при цьому ще й підспівує «тра-татушки-тра-та-та», то радості малюка і зовсім немає меж!

Звичайно, мамині руки через 20 хвилин «дитинкиної активності» відвалюються, але яка втома може зрівнятися з радістю улюбленого зайчика?!!

Такі ж враження можуть подарувати дитині стрибуни! І при цьому мамині ручки будуть деякий час у відносному спокої :)

Багато мам (не кажучи вже про бабусь), коли бачать їх у нас на сайті, говорять: ну, це ж як ходунки, тільки назва інша

Ні, це зовсім різні речі :)))

Ходунки - засіб пересування, вони допомагають малюкові, якому вже нецікаво повзати, досліджувати і підкоряти простір.

Пригунки ж - штука стаціонарна: ви можете спокійно залишити там малюка, не боячись, що він добереться до нижньої полиці буфета, і вивалить на підлогу весь його вміст :))

Так що ж це таке?

 У нас в країні стрибуни з'явилися ще на пострадянському просторі. Це було примітивне спорудження, що представляло собою сидіння, підвішене на еластичних гумках до стелі або в дверному отворі. Туди садили мацьопика, він відштовхувався від підлоги і стрибав. 

У наш час, хоч суть стрибунів залишилася та ж ( малюк в них СТРИБАЄ), ця штука - набагато цікавіша, яскравіша і функціональніша. Ну і, звичайно, її не треба прибивати до стелі! :)))

Виробляє це диво сучасності улюблений мільйонами батьків і діточок у всьому світі Fisher-Price. Думаю, багато розповідати про цього виробник немає потреби. Хоча, можете почитати.

Пригунки оснащені безліччю забавних розвиваючих іграшок, інтерактивних кнопок, просто очі розбігаються. Нудно в них малюкові не буде, навіть якщо він і не любитель пострибати.

Частина іграшок підвішена над карапузом, що стимулює його тягнутися до них, інші - розташовані на ігровій панелі.

Коли дитина починає стрибати - його рух заохочується веселою музикою і світловими ефектами. Сидіння обертається, що дозволяє карапузові досліджувати всі предмети навколо себе.

Різні іграшки виконують різні функції: одні - стимулюють зір, інші - слух, треті розвивають дрібну моторику маленьких рученят і тактильне сприйняття масика.

За допомогою стрибунів у діток активізується рухова активність, розвивається координація рухів. Перебуваючи в стрибунцях, малюк може не тільки стрибати, але і стояти, повертатися, вивчаючи навколишній світ.

Фізичні навантаження, одержувані при цьому, сприяють зміцненню м'язів та сприятливо впливають на розвиток дитини.

Крім того, дитина намагається керувати своїм тілом і у нього зміцнюється вестибулярний апарат.

Для мами ж стрибуни хороші тим, що дитина зайнята і задоволена,а мама може робити домашні справи або просто відпочити без докорів сумління.

Звичайно ж, ні в якому разі  можна зловживати цим і залишати в них дитину на дуже тривалий час!

Не забувайте також про те, що не слід поміщати в стрибунці карапуза, який ще не сидить самостійно або у якого є порушення опорно-рухового апарату.

Як і більшість товарів для діток до року, стрибуни ви будете використовувати максимум 2-3 місяці. Саме тому, оренда стрибунів - саме розумне рішення в даній ситуації: і дитина щаслива і задоволена, і у мами з'являється кілька вільних хвилин, і кошти сімейного бюджету цілі!

Зростайте з хорошим настроєм!

Ваш Baby Service :)