укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Ліжечка-манежі напрокат у Кіровограді

Перше питання, яке виникає у бабусі, до якої приїжджають маленькі внучата, або у батьків, які збираються в подорож з малюком:  а де ж буде спати маленький непосидько? Не везти ж з собою ліжко! Звичайно ж, ні.

У цьому випадку, на допомогу прийдуть дитячі ліжечка-манежі. Це дійсно чудовий винахід сучасності.

Ліжко-манеж - це повноцінне спальне місце для вашого малюка, яке часто обладнане двома рівнями дна, має москітну сітку, і що найголовніше - дуже компактне.

Більшість ліжок-манежів мають свій матрац і складаються в невелику зручну сумку для транспортування. Ця сумка поміститься навіть в найменший багажник, і не займе багато місця в квартирі, коли потреби в ліжечку немає.

До того ж, ліжечко-манеж можна використовувати і в якості ігрового простору для карапуза. Правда, не всі діти з однаковим задоволенням знаходяться в манежах. Але набагато простіше перевірити це, взявши манеж-ліжко напрокат за 70грн. на тиждень, а не купивши  його за 700-1000грн.

До речі, необов'язково їхати відпочивати, орендувавши ліжко-манеж в Кіровограді, адже мережа Baby Service працює вже у 17 містах України, і ви можете подорожувати з мінімальним багажем, а все необхідне для комфорту малюка візьмете напрокат в пункті призначення. Тільки, будь ласка, потурбуйтеся про це заздалегідь, оскільки такі речі як коляски, ліжечка-манежі, радіоняні, автокрісла в літній період користуються підвищеним попитом, і потрібні вам речі має сенс бронювати.

Ну і, звичайно, не забувайте, що сума авансу відрізняється в залежності від наявності місцевої прописки або її відсутності.