укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Чому не варто купувати ДИТЯЧІ ВАГИ?!

Ми пропонуємо не витрачати зайвих грошей на покупку дитячих вагів, адже вони потрібні лише на пару місяців

 

7 причин вибрати прокат вагів для новонароджених

1.Основна  причина, звичайно ж,  ціна. Навіть за 3 місяці оренди ви заплатите менше половини вартості ваг. А довше вони просто не потрібні.

Ціна продажу нормальних ваг коливається від 1500-2500 грн - це дитячі електронні ваги з кроком вимірювання 5-10г до 5000-5500грн - 1-грамові ваги Саша, які є медичним клінічним обладнанням

Ми ж вам пропонуємо

ПРОКАТ за 100грн/тиждень!

Momert 6475

 

BabyOno

 

Gamma

 

 Momert 6425

Ваги Саша 1г

  Доставка вагів по Кіровограду / Кропивницькому  протягом 3 годин!

2. Ви можете скористатися спочатку більш точними вагами Саша, адже лише вони покажуть з точністю до одного грама, скільки молочка малюк з'їв за 1 годування. А вже потім буде достатньо контролювати набір ваги за допомогою будь-яких 5-грамових ваг.

 

3.  Всі наші ваги перевіряються перед тим, як здаються в прокат, у вашій присутності. Якщо вага буде показуватися не точно, вам їх просто не здадуть!

 

 

4. Ми, як поважаючий себе прокат дитячих товарів, завжди маємо в наявності достатню кількість ваг. У тому числі і для того, щоб терміново замінити їх клієнту, якщо раптом ваги почали барахлити. Як і будь-яка техніка, дитячі ваги можуть вийти з ладу, навіть якщо вони «вчора з магазину». Тільки ось магазин навряд чи надасть Вам негайну заміну в разі поломки. На відміну від нас:)

 

5. Ви платите тільки за час користування вагами, як тільки вони вам не потрібні - повертаєте, не захаращуючи  будинок, крім інших дитячих речей, ще й вагами.

 

6. Грамотна і кваліфікована консультація. Ми довгий час працюємо з дитячими вагами, і знаємо про них практично все. І завжди готові ділитися своїми знаннями з нашими клієнтами. Ми розповімо вам, як правильно зважувати дитини, на що звернути увагу, яких помилок можна уникнути.

 

7. Ми знаємо, як складно молодим батькам вирватися з дому навіть на півгодинки, тому доставимо вам ваги для новонароджених в будь-яку точку міста. Ваги і молокососи ми доставляємо протягом 3 годин.

  Якщо ми вас переконали в тому, що оренда дитячих ваг - це просто, вигідно, зручно і недорого, тоді

БЕРІТЬ ВАГИ НАПРОКАТ!

  Якщо ж лишилися питання - з радістю відповімо на них по телефонам (050)1061532, (097)7386534, або у Viber.

Телефонуйте прямо зараз!

 

Як зважити дитину вдома? Як не треба важити дитину

Як часто потрібно зважувати новонародженого?

Навіщо потрібні дитячі ваги?

Зважуємо правильно!