укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Недоліки і переваги дитячих огорож, ліжок-манежів і манежів.Як вибрати?

Манеж або дитяча огорожа, що вибрати? Щоб відповісти на це питання, потрібно визначитися, для вирішення яких питань ви робите цей вибір.

Якщо ви не практикуєте спільний сон, часто подорожуєте (ну або їздите в гості до бабусі), і не хочете турбуватися про спальне місце для дитини, звичайно ж, вибирайте ліжко-манеж.

На перший погляд, це невелика дорожня сумка, вагою в 7-9 кг. Але легким рухом руки, ця сумка перетворюється в повноцінне дитяче ліжечко. З матрацом.

Звичайно ж, оскільки це похідний варіант, матрац там тонкий, з відчутними переходами між ламелями. Тому для більшого комфорту не завадить постелити м'якеньку ковдру поверх матраца.

Цей же варіант вам підійде, якщо у вас досить спокійна дитина, яка може якийсь час гуляти сама в досить обмеженому просторі.

Мені пощастило не так. Причому всі 3 рази. Мої діти починали активно виражати своє невдоволення, якщо їх хоч на хвилину залишали в манежі. Тому, щоб зберегти собі нервові клітини і барабанні перетинки, простіше було дозволити їм лазити, де хочуть, захищаючи, звичайно, від небезпечних зон в будинку.

І от в в подібних випадках паличкою-виручалочкою послужать дитячі огорожі.

Вони зазвичай складаються з декількох секцій, які складаються в різних варіаціях, як вам зручно.

Так, в огорожу не покладеш дитину спати, зате можна легко і просто убезпечити дитячу ігрову зону, не обмежуючи особливо простір дитини.

.

Наприклад:

  • побудувати просто величезний манеж, будь-якої форми, або відгородити частину кімнати, де дитина буде в безпеці;
  • закрити вихід на сходи. Впевнена, хто живе в 2-3 поверхому будинку, мене чудово розуміє;
  • огородити небезпечні зони: камін, гарячу духовку, новорічну ялинку в кінці-кінців;
  • захистити себе від малюка, займаючись якимось небезпечними для дитини заняттям (консервуючи компот або перебираючи гриби, наприклад). Так дитина буде перебувати поруч, під наглядом, але їй при цьому нічого не загрожує.

Можна придумати ще дуже багато способів застосування цієї багатофункціональної штуки. Все залежить від ваших завдань.

Звичайно ж, зі звичайним манежем, такий номер не пройде, тому він значно поступається дитячим огорожам. Його має сенс купувати тільки в тому випадку, якщо площа будинку / квартири не дозволяє використовувати дитячу огорожу. Але і в цьому випадку, ліжко-манеж все-таки краще, оскільки ця річ більш функціональна.

Чому ліжка-манежі і дитячі огорожі вигідно брати напрокат?

  • спробувати перед покупкою. Тут все зрозуміло, краще з'ясувати це заздалегідь, ніж купити непотрібну річ;
  • якщо ви їздите кудись з дитиною 2 рази на рік, а решту часу ліжко-манеж просто припадає пилом на антресолі;
  • з огорожею ще простіше - виростають малюки дуже швидко, і простіше повернути об'ємну річ назад в пункт прокату, ніж думати, де її зберігати або кому віддавати.

  Телефонуйте (050)1061532, (097)7386534, або пишіть в Viber, і ми допоможе підібрати вам оптимальний варіант з урахуванням всіх ваших побажань. 

 

Леся Тараненко

Baby Service в Кропивницького

08.04.2018г.