укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Прокат стільчиків для годування у Кіровограді. Коли це зручно?

Напевно, нікому не треба пояснювати, що таке стільчик для годування. Всі мами знають, наскільки зручніше годувати малюка в такому пристосуванні.

Основне завдання цього винаходу - це, звичайно ж, забезпечити комфорт мамі і маляті при годуванні карапуза. Але виробники стараються, як можуть, і сьогодні, поряд з самими простими моделями, з'явилося безліч стільчиків з різними додатковими функціями. Є стільчики для годування, в яких змінюється висота сидіння, нахил спинки. Є навіть моделі з повноцінними ігровими панелями на поверхні.

Дітлахам дуже подобається їсти в стільчиках - адже вони знаходяться на одному рівні з дорослими, можуть брати участь у сімейних вечерях, бути в центрі уваги.

Не може не сподобатися це пристосування і мамі - годувати малюка, тримаючи його на руках, знаєте, дуже незручно :) Крім того стільчик для годування - це особиста «їдальня» дитини. Тобто сміливо можна давати йому в руки другу ложку, і поки Ви його годуєте, він може «малювати» картини Пікассо, а цьому не будете переживати за чистоту всієї кухні. До речі, при такому «подвійному годуванні», коли і мама годує малюка, і він сам намагається потрапити ложкою в рот, дітки набагато швидше стають самостійними, і до півтора років вже цілком впевнено їдять без допомоги дорослих.

Робити вибір на користь більш простих, але виконуючих основну функцію, стільчиків, або купувати більш наворочені - право Ваше.

 Оскільки користуватися стільчиком для годування ваш малюк буде достатньо довго - від 6 місяців і до 2-3 років, ми б рекомендували купити його. Повірте, він виправдає витрачені на нього кошти!

Але якщо ви приїхали в Кіровоград до улюбленої бабусі чи гостюєте у друзів, або просто, з якихось причин не можете користуватися своїм - оренда дитячого стільчика для годування дуже виручить вас. Взявши стільчик для годування напрокат, ви забезпечите звичний комфорт малюкові, уникнувши при цьому всіх незручностей його транспортування!