укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Як обрати шезлонг

Як правильно вибрати шезлонг для новонародженого.

 

Ще 10 років тому в Україні про шезлонги для новонароджених мало хто чув. А сьогодні їх така величезна кількість і таке розмаїття, що спробуй розберися.

Спробую внести ясність.

По-перше, є шезлонги (або їх ще називають баунсери) і крісла-качалки. Шезлонг - це конструкція на тонких ніжках, дуже квола на вигляд, але міцна і надійна, якщо, звичайно, це Fisher-Price, а не дешева китайська підробка, дуже схожа на вигляд, але не має нічого спільного зі словом  якість.

Ніжки шезлонгу пружинять від найменшого руху дитини, і дітки в ньому дуже забавно розгойдуються, дригаючи своїми ногами. Спочатку це виходить неусвідомлено,  але вже через пару тижнів малюк гойдається, як на гойдалках. Шезлонги зазвичай розраховані для діток від народження і до 9-11 кг, мають функцію вібромасажу і дуже цікаві музичні дуги, найчастіше зі світловими ефектами. Висота спинки в шезлонгах не регулюється. Якщо вам здалося, що вона зависока - не переживайте, за рахунок своєї пружності, шезлонг прогнеться під вагою дитини. А ще краще, якщо при виборі ви покладете в шезлонг малюка і приміряєте.

Крісла-качалки зроблені за принципом плетеного крісла, як у Шерлока Холмса. Вони більш універсальні по вазі: розраховані аж до 18кг, спинка у них регулюється в двох положеннях. Іноді укомплектовані дугою з іграшками і вібрацією. Але по цікавинкам, значно поступаються шезлонгам.

При виборі шезлонга для новонародженого потрібно врахувати 2 речі:

  • для яких цілей він вам потрібен
  • характер і особливості вашої дитини.

Основна перевага шезлонгів - це те, що вони дозволяють малюкові знаходитися поруч з мамою, де б вона не була. Вони дуже легкі і компактні, і їх легко переносити з кімнати в кімнату.

Тому, якщо вашій дитині головне не випускати вас з поля зору - можете не морочитися, вибираючи найфункціональніший шезлонг, з безліччю звуків та іграшок.  Адже все одно користуватися будете лише сидінням. З моєю донькою було саме так. Звичайно ж, вона могла хвилин 15 пограти іграшками, але частіше, дуга лише закривала їй огляд.

Але є дітки,  для яких важливі саме іграшки: поки дуга не набридла, лежить в шезлонгу,  а потім - не хоче. Саме таким вередою виявився племінник моєї подруги, і його батьки оцінили всі переваги прокату дитячих шезлонгів. Адже Ваня перепробував їх штук 5, змінюючи як рукавички)))


Віброрежим.
Проводилися дослідження, які виявили, що вібромассажік розслабляє дитину, і допомагає позбутися від кольок. Насправді, всі діти реагують на нього по-різному - одні абсолютно байдуже, інші заворожено завмирають на кілька хвилин, навіть якщо секунду тому пхикали, а треті дійсно заспокоюються і навіть засинають. А ось вкрай негативної реакції я, за 6 років роботи з дитячими шезлонгами, не помічала. У будь-якому випадку пробувати і робити свої висновки - вам. Поділіться потім свої досвідом)))

Якщо ви хочете, щоб шезлонг послужив вам не один рік - вибирайте крісло-гойдалку. Але я б не стала на це розраховувати. Поясню, чому: 5-6 місячного малюка в крісло вже не вкладеш, дітки в такому віці вже дуже активні, і їм набагато цікавіше в стрибуниах або ходунках.

Ось коротко і все, що ось потрібно знати про дитячі шезлонгах і кріслах-гойдалках. Ну може, мабуть, ще те, що в Кропивницькому найбільший їх вибір в нашому прокаті. Так, нескромно, але чиста правда :) Так що, чекаємо вас в гості!