укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Прокат музичних ігрових столиків у Кіровограді

За великим рахунком, ігрові музичні столики - це великі розвиваючі іграшки. Але вони настільки класні, в них об'єднано стільки ігрових і розвиваючих функцій, що хотілося б розповісти про них окремо.

Коли малята бачать їх, у них відразу ж спалахують оченята, вони кидають усі свої «серйозні справи» і миттєво опиняються біля столика. І ось вже натискаються всі кнопочки, грає весела музика, блимають веселі вогники, коротше кажучи - веселощі повним ходом!

Та й як можна не радіти та веселитися при всьому цьому різноманітті розважальних і повчальних функцій!

 Музичним столикам приділяють увагу багато відомих брендів. Чудові ігрові столики виробляє Keenway, дуже цікавий «Стіл з мишкою» Kiddieland. А в асортименті відомого і всіма улюбленого Chicco є такі чудові музичні столики як Modo Піаніно, Садок та ін. На жаль, у нас в прокаті вони не представлені, але якщо ви хочете, ми можемо це виправити. Тільки скажіть нам про це!  А ми пропонуємо вам взяти напрокат в Кіровограді не менш цікаві, красиві і відомі столики таких виробників  дитячих товарів як Fisher-Price, Bright Starts, Vtech. Спробуйте, і ви не пошкодуєте! 

 

Більшість ігрових музичних столиків об'єднують в собі приємне з корисним, оскільки працюють в різних режимах:

  • навчальний режим у веселій ігровій формі навчає карапузів буквам, кольорам, цифрам, назвами і голосам тварин;
  • ігровий, в якому малюк своїми діями активує забавні звуки, мелодії, веселі пісеньки, дивиться на танцюючі вогники.

Ну і в обох режимах присутня безліч можливостей для розвитку перших навиків мацьопика. Малюк вчиться натискати, крутити, перевертати, відкривати-закривати, вмикати-вимикати, піднімати-опускати, і при цьому вловлює причинно-наслідковий зв'язок. Адже всі його рухи приводять у дію різні музичні і ігрові функції столика.

Звичайно, музичний столик своєму улюбленому карапузику можна і купити. Але як і всі іграшки, дитині він може дуже швидко набриднути. І навіщо купувати один столик, коли за набагато менші гроші можна вдосталь награтися кількома різними, взявши їх напрокат?!

Розвивайтесь залюбки!

Задоволена дитина - задоволені й батьки!