укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Розвиваючі килимки. Купити чи взяти в оренду в Кіровограді

Ні для кого не секрет, що в перший рік свого життя малюк дізнається і освоює половину всього, чому навчиться протягом усього подальшого життя: він вчиться розпізнавати звуки, освоювати мову, розуміти значення слів, розвиває зір, дотик, нюх. Та всього й не перелічити!

Ось чому так важливо якомога більше уваги приділяти розвитку карапуза в цей час.

 

Якнайкраще для цієї мети підходять дитячі розвиваючі килимки. Яскраві, красиві, з музичними та світловими ефектами - це перші друзі наших діток. Вони вчать малюка координувати рух маленьких ручок і зір, розвивають звукове сприйняття і дотик.

 Тому, не дивно, що багато відомих виробників товарів для дітей включають розвиваючі килимки у свій асортимент. Вони представлені такими відомими брендами як Fisher Price, Chicco, Kids II, Canpol Babies, Taf Toys.

Для нашого прокату ми обираємо тільки найкращі розвиваючі килимки. Такими, на нашу думку, і на думку найкращих експертів - наших маленьких клієнтів та їх батьків,  є дитячі килимки відомого на весь світ виробника Tiny Love. 

Кожен розвиваючий килимок їх виробництва - це маленький шедевр, у якому продумано все до найменших дрібниць!

  

У своїй більшості, розвиваючі килимки являють собою барвисте ігрове місце для малюка. На ньому розташовані напівоб'ємні іграшки, зроблені з різних по фактурі матеріалів (шовк, хутро, пластик) і з різними наповнювачами (пластикові горошини, целофан, та інші), які до того ж, і звучать. Ці ефекти привертають увагу малюка , збуджуючи у нього інтерес і розвиваючи тактильні відчуття.

 

Майже всі сучасні дитячі килимки оснащені дугами, на котрі можна підвісити різні іграшки (що входять у комплект килимка або свої, які вже полюбилися крихітці). Дитинка намагається дотягуватися до них, розвиваючи координацію зору і рук, хапальний рефлекс.

 

З часом, карапуз навчиться своїми рухами отримувати різні звукові й світлові ефекти, б'ючи по різним елементам розвиваючого килимка або потягнувши за іграшку.

Коли малюк добре навчиться хапати іграшки і почне усвідомлено цікавитися ними, він буде перевертатися, щоб дістати вподобану іграшку або подивитися на себе в люстерко, які є в багатьох багато килимках.

 

Як і більшість дитячих товарів, представлених в нашому прокаті, килимок цікавить малюка дуже недовго (від сили 2-3 місяці).

Тому, сучасні "продвинуті" батьки не бачать сенсу купувати їх за 1,5-2тис.грн, а просто беруть напрокат, не влаштовуючи вдома склад непотрібних дитячих товарів і не витрачаючи зайвих коштів на покупку «тимчасових речей».

 

А ми, в свою чергу, намагаємося поповнювати наш асортимент новими, самими класними моделями розвиваючих килимків, і дуже ретельно  стежимо за станом вже наявних в прокаті

 

Ростіть і розвивайтеся разом з нами! 

Леся Тараненко

Партнер Baby Service у Кіровограді

20.09.14