укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Прокат молокоотсосів у Кіровограді. У яких випадках необхідний молокоотсос?

При природному вигодовуванні немовляти, коли малюк постійно перебуває поруч із мамою і їсть за вимогою, потреби в молокоотсосі, як правило, не виникає. Адже молока виробляється рівно стільки, скільки з'їдає малюк.

Але бувають випадки, коли без молокоотсоса не обійтися!

Один з основних таких випадків - це застій молока. Якщо ви не зіткнулися з цією «приємною» обставиною, повірте, ви щасливиця! Процес пологів, у порівнянні з цим, здається просто дитячою страшилкою. Звичайно, виникає подібна ситуація, найчастіше через незнання, або слідування неправильним порадам. Щоб уникнути подібної ситуації, прислухайтеся тільки до порад професіоналів. Хоча багато в чому досвід наших мам і бабусь безцінний, але все ж - це досвід минулого століття. Зазирніть краще на сайт Молочні Ріки (http://breastfeeding.org.ua) або зверніться до консультанта по грудному вигодовуванню.

Але що робити, якщо це вже сталося?!

Коли у тебе температура 40, груди квадратні від молока, і будь-який дотик до них - це пекельний біль, молокоотсос  стає просто порятунком!

 

Такий цікавий факт: молоковідсмоктувач був винайдений  ще в ХVІ столітті. Його сконструював і зібрав французький хірург Амбруаз Паре, якого по праву вважають одним із засновників сучасної медицини. Звичайно, тоді це був досить примітивний апарат, і не мав майже нічого спільного з новітніми моделями електричних молокоотсосів Medela, Avent, Mamivac Lactiv, які ми вам і пропонуємо брати напрокат. 

Процедура зціджування абсолютно безболісна і нічого крім полегшення не приносить. Ви легко позбудетесь  надлишків молока, а вже потім запропонуйте груди карапузові, а далі, він і сам легко впорається!

Головне, не перестаратися, і не перетворити процес зціджування в замкнуте коло: адже ви знаєте, чим більше молока зціджувати, тим більше його додається в наступне годування. Тому, потрібно пам'ятати головне правило - використовувати молокоотсос ТІЛЬКИ до моменту полегшення.

 

У нинішнє століття - століття високих технологій і не менш високого темпу життя незабаром після пологів багато  мам повертаються до роботи або навчання, але при цьому не хочуть припиняти грудне годування. Молоковідсмоктувач на прокат в такій ситуації - це нереальна допомога! Якщо зціджуватися вдень, і повноцінно годувати малюка грудьми вранці, ввечері і вночі, лактацію можна підтримувати дуже довго. При цьому, зціджене молочко чудово зберігається в холодильнику, і ваш малюк отримує найкраще в світі харчування.

Дуже поширена ситуація, коли малюкові не вистачає молока. Хоча, на думку лікарів, причина, найімовірніше, в зайвому хвилюванні мами з цього приводу. А зменшення кількості молока, можливо, відбувається через неправильне прикладання до грудей, підгодовування штучними сумішами, втому мами, її дискомфорт, нерегулярні нічні годування.

У цьому випадку потрібно використовувати молокоотсос за певною схемою:

  • коли дитина перестане смоктати груди, треба зцідити залишки молока, якими при необхідності можна догодувати малюка;
  • в перервах між годуваннями за допомогою молокоотсоса потрібно стимулювати груди протягом 10-15 хвилин для вироблення молока;
  • якщо дитина не прокидається вночі, також можна зцідити для підтримки лактації.

Ну і, звичайно ж, молокоотсос просто незамінний, коли мама і малюк змушені розлучитися з причини хвороби або якщо маля поспішило з'явитися на світ. Часто такі дітки потребують спеціальних умов утримання, у них ще недостатньо розвинений смоктальний рефлекс. Регулярне зціджування в такій ситуації дозволить годувати малюка грудним молоком і зберегти лактацію. Це найголовніше, що мама в такій ситуації може зробити для своєї крихітки. Ваш дитинка отримує найкраще годування і знає, відчуває, що матуся піклується про нього, навіть коли її немає поруч.

Звичайно, щоб зберегти молоко, зціджуватися молоковідсмоктувачем доведеться багато і часто. І, мабуть, необхідно буде потурбуватися, щоб звикнувши за час перебування в лікарні до годування з пляшечки, малюк не віддав їй перевагу і не відмовився від грудей. Але що не зробиш на благо свого маляти!

Якщо ж хвора мама, і за медичними показаннями годувати малюка грудьми не можна, то молокоотсос дасть можливість зберегти нормальну лактацію до повного одужання.

З досвіду ми знаємо, що найчастіше молокоотсосом на прокат мами користуються тиждень-два. Далі всі проблеми вирішуються, і мама переходить до природного вигодовування. Саме тому молокоотсос вигідніше брати напрокат.

Адже вартість якісного електричного молокоотсоса починається від 1000грн. Погодьтеся, для тижня використання - це не так вже й мало. Краще вже витратити кошти на щось більш потрібне.

А ми пропонуємо напрокат тільки найзручніші і найпопулярніші моделі електричних молоковідсмоктувачів, такі як  Medela Swing (Медела Свінг),  Мedela Mini Electric (Медела Міні Електрик) і Avent (Авент).

Навіть, якщо ви плануєте  невдовзі після пологів повертатися до роботи, при цьому продовжуючи годувати малюка грудним молоком, і знаєте, що молокоотсос вам буде потрібен довго, прокат молокоотсоса допоможе вам визначитися з вибором моделі.

З приводу гігієнічного аспекту використання молоковідсмоктувача напрокат можете не переживати: всі деталі молокоотсоса піддаються стерилізації. Крім того, з молокоотсосом ви можете використовувати будь-яку стандартну пляшечку Медела.

Користуйтесь не купуючи!