укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Ваги для новонароджених напрокат

Ваги для зважування немовлят ви можете взяти напрокат у нашому офісі (вул.Чорновола 1-б).

Якщо ж вам зручніше замовити доставку вагів додому - телефонуйте:

(050) 106 15 32

(097) 738 65 34

  Доставка вагів протягом 3 годин! по Кіровограду / Кропивницькому

Вартість доставки 70грн.

 Ваги для новонароджених - це незамінна річ в домі, де є маленька дитина.

Адже основним критерієм нормального розвитку і здоров'я малюка є його вага. Згадайте, це ж перше, що ви почули про своє дитинча в пологовому будинку!

Коли варто скористатися вагами для новонароджених?

 

Звичайно ж, найкраще взяти в оренду ваги відразу після виписки з пологового будинку, щоб відслідковувати тенденцію набору ваги, що намітилася. Тому що набагато простіше попередити якусь проблему, ніж боротися з її наслідками і поспіхом з'ясовувати, а де ж купити або взяти напрокат дитячі ваги.

Життєво важливо це для тих батьків, чиї дітки поспішили з'явитися на світ, або від народження мають дуже поганий апетит.

Але чи є сенс купувати ваги для дітей? Коштують дитячі ваги не по-дитячому дорого, а потрібні в основному 2-3 місяці. За цей час вже проходять всі лактаційні кризи, молода мама починає повноцінно харчуватися, малюк обирає певний режим, і взагалі - життя налагоджується :)

Тому, оренда дитячих вагів - це найкраще рішення, яке пропонує вам Baby Service в Кіровограді.

Як довго користуватися вагами для дітей?

Якщо у крихітки гарний апетит, і по закінченню місяця мама спостерігає гарненькі пухленькі щічки і симпатичні складочки на ручках і ніжках свого солоденького, потреба в постійному зважуванні відпадає сама собою.


А деякі мами так звикають зважувати своїх малят, що навіть не уявляють, як можна продовжувати грудне годування, без постійного контролю ваги. Адже на грудях, як на пляшечці, поділів немає)))

Які ваги краще взяти напрокат? 

Все залежить від того, з якою метою ви хочете скористатися орендою ваг. Якщо ви плануєте відслідковувати динаміку набору ваги, і ваша дитина народилася масою більше 2.5кг - вам буде достатньо будь-яких 5-грамових ваг. Всі вони мають приблизно однакові функції: тарування, фіксація в пам'яті попередніх показників ваги і т.д.

Якщо ж вам необхідно контролювати кількість грудного молочка, яке малюк з'їдає за годування, або ж ваша дитинка народилася недоношеною і кожен грам на рахунку - вам допоможуть лише ваги САША - це медичне обладнання, що показує вагу з точністю до 1г.

У нашому прокаті ми пропонуємо вам  найнадійніші ваги відомих виробників медичної техніки. Вони забезпечують точне зважування, автоматично фіксують вагу Вашого малюка і показують різницю з попередньою вагою.

У табличці наведені орієнтовні показники збільшення ваги та росту дитини у перший рік життя. Але пам'ятайте: цифри, наведені в таблиці - приблизні, а кожна дитина - індивідуальність, тому, якщо ваші дані не співпадають з табличними -  це привід не засмучуватись, а брати ситуацію під контроль!

 

 

ЦІКАВО ЗНАТИ

Як зважити дитину вдома? Як не треба важити дитину

Як часто потрібно зважувати новонародженого?

Навіщо потрібні дитячі ваги?

Чому не варто купувати дитячі ваги?

Зважуємо правильно!