укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Ваги для новонароджених напрокат

Ваги для зважування немовлят ви можете взяти напрокат у нашому офісі (вул.Чорновола 1-б).

Якщо вам зручно замовити доставку вагів додому - телефонуйте:

(050) 106 15 32

(097) 738 65 34

 Доставка вагів протягом 3 годин! по Кропивницькому

Вартість доставки 100грн.

Ваги для новонароджених - це незамінна річ в домі, де є маленька дитина.

Основним критерієм нормального розвитку і здоров’я дитини є саме його вага. Згадайте, це ж перше, що ви почули про своє дитинча в пологовому будинку!

Коли варто скористатись вагами для новонароджених?

 

Звичайно ж, найкраще взяти в оренду ваги відразу після виписки з пологового будинку, щоб відслідковувати тенденцію набору ваги, що намітилася. Тому що значно простіше попередити якусь проблему, ніж боротися з її наслідками і поспіхом з’ясовувати, а де ж купити або взяти напрокат дитячі ваги.

Життєво важливо це для тих батьків, чиї дітки поспішили з'явитися на світ, або від народження мають дуже поганий апетит.

Але чи є сенс купувати ваги для дітей?

Коштують дитячі ваги не по-дитячому дорого, а потрібні в основному 2-3 місяці. За цей час уже проходять всі лактаційні кризи, молода мама починає повноцінно харчуватися, дитина обирає певний режим, і взагалі - життя налагоджується :)

Тому, оренда дитячих вагів - це найкраще рішення, яке пропонує вам Baby Service в Кропивницькому.

Як довго користуватися вагами для дітей?

Якщо у крихітки гарний апетит, і після закінчення місяця мама спостерігає гарненькі пухленькі щічки та симпатичні складочки на ручках і ніжках свого солоденького, потреба в постійному зважуванні відпадає сама собою.

А деякі мами так звикають зважувати своїх малят, що навіть не уявляють, як можна продовжувати грудне вигодовування без постійного контролю ваги. Адже на грудях, як на пляшечці, поділок немає)))

Які ваги краще взяти напрокат? 

Все залежить від того, з якою метою ви хочете скористатись орендою ваг. Якщо ви плануєте відслідковувати динаміку набору ваги, і ваша дитина народилася масою більше 2,5 кг - вам буде достатньо будь-яких 5-грамових ваг. Усі вони мають схожі функції: тарування, фіксація в пам’яті попередніх показників ваги і т.д.

Якщо вам потрібно контролювати кількість грудного молока, яке дитини з'їдає за раз, або ж ваша дитина народилася недоношеною і кожен грам на рахунку - вам підійдуть лише ваги САША - це медичне оюладнання, що показує вагу з точністю до 1 граму.

У нашому прокаті ми пропонуємо вам найнадійніші ваги відомих виробників медичної техніки. Вони забезпечують точне зважування, автоматично фіксують вагу Вашого малюка та показують різницю з попередньою вагою.

 

 

ЦІКАВО ЗНАТИ

Як важити дитину вдома? Як не треба важити дитину

Як часто потрібно зважати новонародженого?

Навіщо потрібні дитячі ваги

Чому не варто купувати дитячі ваги

Зважуємо правильно!