укррус

Телефони у Кропивницькому

 • (050) 106-15-32
 • (097) 738-65-34

Дитячі автокрісла, прокат у Кіровограді

Літо ... сезон відпусток у розпалі, тому послуга прокату автокрісла користується підвищеним попитом. Батьки з діточками не хочуть засиджуватися в Кіровограді, а активно подорожують. Радимо потурбуватися про комфортний відпочинок заздалегідь і забронювати необхідні для поїздки речі.

Здоров'я і безпека наших дітей - це головне, що є в нашому житті!

Саме тому і була прийнята Постанова КМУ № 876 від 01.10.08, пункт 21.11 (б) якого говорить про необхідність використання у транспортних засобах автомобільних крісел для дітей, що не досягли 12-річного віку. 

У розвинених країнах до цього питання підходять дуже відповідально. Вас не випишуть з пологового будинку, поки не пересвідчаться в наявності  у вас автокрісла для перевезення немовляти. Та й жодна розсудлива людина Європи чи Америки не посадить свою дитину в авто, не обладнане дитячим автокріслом.

Але чомусь рівень свідомості українців не доріс до європейського. Не пристібаючись самі, батьки наївно вважають, що вони і самі в змозі утримати дитину.

Сказати, що це нерозважливо - нічого не сказати.

Лише подумайте - ви ж не будете перевозити дорогий китайський фарфор, перед цим його надійно не запакувавши, і дбайливо ставитеся до транспортування своїх меблів при переїзді, чи не так?

Так чому ж до життя своєї дитини ви не настільки уважні? А треба так мало - всього лише підібрати дитяче автокрісло, яке найбільш підходить віку й вазі вашої дитини.

 

Звичайно, якщо ви - автомама, часто їздите з малюком по місту та любите подорожувати, автокрісло доцільніше купити, адже воно вам буде служити довго.

Але як дізнатися, чи зручно буде в тому чи іншому кріслі Вашій дитині? І що робити, якщо автомобіль в татовому розпорядженні, а з малюком ви виїжджаєте всього кілька разів на рік? Або якщо машини в сім'ї немає зовсім, але друзі запросили на своєму авто на пікнік?

В таких та інших схожих випадках вам на допомогу прийде служба прокату дитячих товарів в Кіровограді Baby Service, і оренда дитячого автокрісла стане зручним і вигідним рішенням.

 

Групи дитячих автокрісел:

У всьому світі дитячі автокрісла діляться на групи відповідно до ваги і віку дитини.

Цих груп п'ять:

 • група 0 (group 0) - для немовлят, які важать менше 10 кг;
 • група 0 + (group 0 +) - для діток з вагою менше 13 кг;
 • група I (group I) -9-18 кг;
 • група II (group II) -15-25 кг;
 • група III (group III) -22-36 кг.

Фактично ж всі виробники поєднують в дитячому кріслі відразу декілька груп.

 • Це автомобільна люлька для новонароджених (групи 0 і 0 +). У деяких країнах її наявність є обязательнм умовою для виписки з пологового будинку
 • Автомобільне крісло для дітей 1й групи з п'ятиточковими ременями (група I).
 • Автокрісло для дітей 2 й і 3 й груп (група II + група III).
 • Так званий бустер, тобто тільки подушка сидіння (тільки група III).
 • Універсальне сидіння-трансформер для дітей з 9 місяців і до 12 років (група I + група II + група III).

До відома: якщо ви зібралися в автоподорож по Європі з дітьми, знайте - вас не випустять за межі країни, якщо дитина до 12 років буде знаходитися в машині без автокрісла!

І пам'ятайте, дорога не вибачає помилок!

 

І хто сказав, що в автокріслі дитина нудьгуватиме???  Перегляньте це відео  та переконайтесь у протилежному:)