укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Ходунки та ходунки-штовхачики напрокат у Кіровограді

Як і завжди ми пропонуємо брати напрокат ті речі, які потрібні дуже короткий проміжок часу, а те, чим малюк буде користуватися довго - купити. Звичайно, немає сенсу брати в оренду  коляску, на якій ви будете їздити 2 роки, чи ліжечко, у якому малюк буде спати до трирічного віку. А ось прокат ходунків – це дуже доречна послуга!

 

Адже наші малята ростуть дуже швидко. Наче вчора немовля з цікавістю водило оченятами за іграшками, підвішеними до дуг розвиваючого килимка, насолоджувалось гойданням у качельці… А сьогодні карапузу вже мало замкнутого простору, він прагне досліджувати кожен куточок цього великого світу, підкоряти нові і нові вершини, робити перші кроки.

 А допоможуть йому в цій нелегкій справі (а вчитися ходити ой як нелегко:) ходунки та ходунки-штовхачики.

 Ці девайси дуже відрізняються один від одного: звичайні ходунки, такі як Chicco Band, наприклад, підійдуть для менших діток, які тільки-но почали спинатися на ніжки. Сьогодні вони набагато цікавіші та функціональніші, ніж були всього декілька років тому. Ходунки стали для малечі не тільки засобом пересування, а й чудовою розвиваючою іграшкою. На всіх ходунках відомих брендів є різноманітні ігрові елементи, які можна крутити, натискати, перевертати. А вони, натомість, дарують дитинці безліч кумедних звуків, вогників, голосів тварин.

 

Ходунки-штовхачики створені для дітлахів, які впевнено стоять на ногах, але ще не наважуються ходити самостійно. Штовхачі дають мацьопику додаткову підтримку при ходьбі, і веселими звуками заохочують його йти далі. Адже вони зроблені таким чином, що коли дитина починає рухатись – вмикається забавна музика. З часом малюк зрозуміє, що музичне міні-шоу є наслідком його дій, і це буде спонукати карапуза до наступних кроків.

Крім того, ходунки-штовхачі обладнані різними розвиваючими елементами. Так у ходунках-штовхачиках Vtech та Chicco Перші кроки є сортер, за допомогою якого малюк навчиться розпізнавати різні фігурки та попадати ними в потрібні отвори, а Активний мандрівник Fisher-Price розвинуть музичний слух малюка завдяки звукам музичних інструментів, які можна поєднувати в різних комбінаціях.

 

А є ще й зовсім унікальні ходунки-бігунки, такі як, наприклад, Ледарі-Букашки Bright Starts.

Отже, які ходунки більше сподобаються вашому маленькому – обирати вам, а ми допоможемо вам не витрачати зайвих коштів, даруючи радість і посмішки вашим дітлахам!

З найкращими побажаннями

Бебі сервіс у Кіровограді:)