укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Чи потрібен розвиваючий килимок?

Спочатку давайте уточнимо питання: чи потрібен розвиваючий килимок кому? Дитині чи мамі?

Якщо от дуже-дуже чесно відповідати на питання, то дитина може цілком спокійно обійтися і без розвиваючого килимка, і без шезлонга, і без заколисуючого центру.

Дитині потрібна мама і, бажано, мамина грудь з молочком. Все інше не так важливо. Адже мама може і на ручки взяти, і пісеньку заспівати, і заколисати, і развивашки цікаві з підручних засобів зліпити.

 

Інша справа, що, по-перше, мама - теж людина, а по-друге, давайте не будемо, як наші бабусі, говорити: а ось у нас нічого цього не було, і нічого, виросли.

Вирости-то виросли, але смартфон моя доця, якій всього рочок, освоїла в рази швидше, ніж її бабуся, і це про щось говорить.

 

Життя не стоїть на місці, і швидко розвиваються не лише технології, а разом з ним і наш побутовий комфорт, швидше розвиваються і наші діти. І наше з вами завдання їм в цьому допомагати.

Килимок якраз і є тим самим вашим першим помічником у розвитку і навчанні малюка.

 

Чим же корисний розвиваючий килимок?

  • вчить фокусувати погляд на предметі;
  • закріплює хапальний рефлекс;
  • з його допомогою карапуз учиться координувати рухи;
  • розвиває дрібну моторику;
  • знайомить з кольорами, формами;
  • розвиває звукове та тактильне сприйняття;
  • знайомить малюка з причинно-наслідковим зв'язком.

Завдяки розвиваючому килимку малюк швидше вчиться тримати голівку, перевертатися на животик і назад, повзати.

Крім того, це вільні 15-20 хвилин в день, коли ваш непосидько буде зайнятий цікавими і корисним речами, а ви зможете спокійно випити свою чашку чаю.

Вибір розвиваючих килимків сьогодні дуже великий. Виробники в боротьбі за увагу маленьких експертів придумують все нові і нові моделі з різними текстурами і формами, кольорові і чорно-білі, з музичним супроводом і механічними шумами.

Найбільш відомі бренди - Tiny Love, Fisher-Price, Bright Starts. Їх моделі - це завжди перевірена якість, яскравий і стильний дизайн, продуманість в дрібницях.

Недолік розвиваючих килимків лише один - як і з інших іграшок, дітки з них швидко виростають. Адже те, що незамінне для 3-місячного малюка - зовсім нецікаве для піврічного карапуза.

Саме тому розвиваючі килимки набагато доцільніше брати напрокат, ніж купувати.

Телефонуйте (050)1061532, (097)7386534, або пишіть нам в Viber, і ми обов'язково допоможемо вам з вибором і, при необхідності, доставимо килимок в зручний для вас час за потрібною адресою.

 

 

Леся Тараненко

Baby Service в Кропивницькому

06.04.2018г.