укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Які електронні качелі для малюків найкращі, які вибрати?

Які електронні качелі найкращі, які вибрати?

 

Це питання приводить в глухий кут більшість молодих батьків.

Адже електронних гойдалок зараз на ринку так багато, а відгуки про них такі суперечливі, що спробуй розберися.

Щоб не заплутатися при виборі гойдалок, пропоную перш за все відповісти самому собі на декілька питань:

  • Який вік малюка?
  • Чи достатньо місця в квартирі?
  • Качелі потрібні більше для сну або активного відпочинку?
  • Вам потрібно, щоб качелі сподобалися дитині або були «останнім трендом».

Ось з цими питаннями ми і спробуємо розібратися.

Як вік малюка впливає на вибір електронних качелей для дітей?

Справа в тому, що новонародженому і 3х-місячного карапузові підійдуть абсолютно різні девайси. При виборі необхідно враховувати і нахил спинки, і наскільки цікавий мобіль, і швидкість та напрямок гойдання.

Наприклад, якщо вашому мацьопику 3 дня від роду, найкраще йому підійде Колисочка Fisher-Price: фактично горизонтальне положення спинки, повільні плавні рухи, ніжні мелодії заколишуть малюка, як у мами на ручках.

У той же час, ця ж колисочка буде нудна і нецікава дитині 3-4 месяців. Чому? Та тому що більш дорослі малюки вже не хочуть лежати горизонтально, люблять спостерігати за цікавими мобілями.

Їм підійдуть такі качелі, як InLighten Ingenuity Bright Starts .

Чи достатньо місця в квартирі?

Здавалося б, не такий вже і важливий момент. Але навіть у великих квартирах з появою дитини, місця стає значно менше.

Що не кажи, а всі ці ліжечка, комоди, пеленальні столики, ванночки та інше, місця займають дуже багато. І часто-густо трапляються випадки, коли купивши електронні качелі і не прорахувавши при цьому квадратних метрів, батьки не знають, куди їх поставити.

Тому заздалегідь подумайте, де будуть стояти електронні качелі, і виходячи з цього вже обирайте модель. Найбільш компактні качелі - Турбота і ніжність або Левеня Bright Starts.

Найменші серед великих - Затишне Гніздечко.

Качелі потрібні для сну або активного відпочинку?

Звичайно ж, в більшості електронних гойдалок дитина може і спати, і розважатися.

Але все ж, деякі моделі для розваг підходять набагато більше, ніж інші. В основному, це качелі з цікавим інтерактивним мобілем, де яскраві іграшки рухаються по колу, піднімаються і опускаються листочки (як то Тропічний ліс) або зі світловими ефектами, можливістю включати розвиваючі мультики (Корівка Luxury). Інші ж ідеально впораються з заколисуванням малюка завдяки білим шумам, звукам природи, ніжній вібрації (Graco, Bright Starts).

Вам потрібно, щоб качелі сподобалися дитині чи були «останнім трендом» / вразили родичів і знайомих своїм стильним дизайном (потрібне підкреслити)?

Прям бачу, як більшість з тих, хто читає цей текст, зараз пхикнули, мовляв, що за маячня. Але насправді, все саме так і є.

Як приклад: всі ганяються за Mamaroo. По електронним качелям - це найпопулярніший запит насьогодні. Хоча, поклавши руку на серце, можу відповідально заявити: вона і поряд не лежала з будь-якими електронними гойдалками Fisher-Price.

Та й серед тих же фішеровських гойдалок, якщо вибирати буде мама, 80% зі ста, що її вибір впаде на мімімішного Кролика або Зоряне Сяйво. І хоча це, дійсно, одні з кращих качельок, діти часто набагато довше катаються в Чудових відкриттях або Джунглях.

Та що там, сама грішна: коли народилася моя найменша донька, вже до виписки з пологового будинку у нас стояла Овечка Luxury.  Оскільки  мені вона здавалася самою досконалістю: така мила, затишна, стільки функцій ...

А ось Оля її зовсім не зацінила. І врешті-решт, перебравши ще 3 качелі, ми зупинилися на найпростішій, нічим не примітній Graco Loving Hug, яку я, відверто кажучи, завжди недолюблювала.

 

 Тому, які електронні качелі для дітей найкращі, які вибрати, вирішити дуже складно.

Але завдяки прокату дитячих товарів ви можете міняти їх в міру дорослішання малюка, а можете спробувати декілька і купити саме ту, ідеальну, в якій саме ваша дитина буде лежати з найбільшим задоволенням.

Вибір у нас просто величезний! Телефонуйте: (050)1061532, (097)7386534, або пишіть в Viber. Раді будемо вас бачити в нашому салоні, вул.Чорновола, 1-б.

Завжди з радістю допоможемо вам підібрати оптимальний варіант електронних гойдалок саме для вашого малюка.

 

Леся Тараненко

Baby Service у Кропивницькому

05.04.2018р.