укррус

Телефони у Кропивницькому

 • (050) 106-15-32
 • (097) 738-65-34

Мобілі (мобайли) - найперша розвиваюча іграшка вашого малюка

Мобіль або мобайл (англ.mobile - рух) - це найперша розвиваюча іграшка наших малят.

Це тільки нам, дорослим, здається, що дітки до 3х місяців лише сплять і смокчуть молочко. А насправді у перший рік свого життя мацьопик отримує 50% своїх життєвих знань і навичок.

Навіщо потрібен мобіль на ліжечко?

У перші місяці дитинка вчиться розпізнавати різноманітні звуки, фокусувати погляд, слідкувати оченятами за рухомими предметами, згодом уже розрізняє кольори, вивчає предмети і форми.

І коли малюк ще не в змозі самостійно тримати іграшку, навіть найлегшу, в нагоді стане мобіль, і допоможе немовляті сформувати саме ці перші навички.

   • мобіль навчить мацьопика концентрувати увагу на предметах і слідкувати за ними оченятами;
   • малюк буде тренувати м'язи очей, що покращує зір;
   • завдяки іграшкам, що кружляють по колу, немовля розвиває просторову уяву;
   • ніжні класичні мелодії не лише розважають і заспокоюють маля, але й розвивають його музичний слух;
   • простягаючи ручки до іграшок, дитя закріплює хапальний рефлекс, тренує координацію рухів.

 

Мобіль являє собою карусельку з різнокольоровими іграшками, які кружляють по колу. Іграшки можуть бути найрізноманітніших фактур: м'які, пластикові або дерев'яні. Але обов'язково яскраві, адже вони мають привертати увагу малюка.

Ще одна важлива деталь мобайлів - музичний супровід. Уже відійшли ті часи, коли мобілі були заводними, і відігравали примітивні мелодії. Зараз в них лунають заспокійливі мелодії Баха, Моцарта, Вівальді. До того ж - у прекрасному звучанні. Тому малюк зможе не лише спостерігати за барвистими іграшками, а й насолоджуватися класичною музикою або приємними мелодіями із звуками природи.

Багато мобілів мають вбудований нічник. Це дуже зручно, коли настає темрява, дитинка засинає, і вам необов'язково вмикати верхнє світло, щоб малюк бачив іграшки. Та й вам буде видно личко мацьопи, ви зможете легко розпізнати його настрій, щоб заспокоїти у разі потреби.

Деякі сучасні мобайли мають пульт дистанційного керування. Ви оціните цю милу дрібничку, коли зможете заспокоїти свою вередушку, не показуючись їй на очі:)

Загалом, можна сказати, що у кожного мобіля своя цікавинка - деякі мають просто неперевершені мелодії, в інших - маленькі секретики, які привертають увагу малюка, навіть, коли йому вже стає нудно.

В прокаті дитячих товарів Baby Service представлені мобілі відомих брендів: Tiny Love, Fisher-Price, Chicco. Адже вивчивши думку найкращих експертів - молодих мам, ми дійшли висновку, що карусельки саме цих брендів викликають найбільше захоплення малят.

А який із них буде розважити вашого карапуза - обирати вам!

Чому мобілі вигідніше брати напрокат?

 • потрібна ця річ зовсім недовго: орієнтовний вік малюка, якому цікаво спостерігати за музичними карусельками  - 1-5 місяців. Коли карпауз почне дотягуватись рученятами до іграшечок - користуватись мобілем уже не можна;
 • і малюк, і доросла людина найбільше розвивається, коли знайомиться з чимось новим. Тому дуже класно мати можливість міняти мобілі, по мірі того, як малюк знайомиться з усіма іграшками, мелодіями і звуками. Погодьтеся, з прокатом це зробити набагато простіше, ніж купуючи кожен раз новий мобайл;
 • як і будь-яка цікавинка, мобіль може спродобатись вашій крихітці, а може й залишити її зовсім байдужою, і з'ясуватице за 60 грн. (саме стільки складає мінімальний платіж за користування мобілем), значно приємніше, ніж купити мобіль, витративши  500-1000грн., і морочитись з його повторним продажем;
 • ну і звичайно ж  усі ми вміємо рахувати кошти. За 4 місяці користування різними мобілями з прокату найкращих дитячих товарів Бебі Сервіс, ви заплатите менше, ніж за 1 мобіль з магазину, яким користуватись, до речі, будете стільки ж часу. Тому вигідніше і зручніше платити за час, коли нам річ дійсно потрібна, а не за непотріб, який буде припадати пилом на антресолях!

 

Нехай ваші дітки з перших днів життя пізнають прекрасне!

Сонячного вам настрою і вдалих рішень!

 

Леся Тараненко

Партнер Baby Service у Кіровограді

 02.10.2014