укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Лампи для лікування жовтушки, бактерицидні лампи, небулайзери напрокат у Кропивницькому

Хочеться, щоб ви якомога рідше заглядали у цей розділ, але якщо ви вже тут, то сподіваємось, ми вам допоможемо.

Дуже часто батьки немовлят стикаються з фізіологічною жовтяницею. Сама по собі вона безпечна, але якщо її не контролювати, жовтуха може перейти в патологічну і дуже небезпечну форму.

Згідно з протоколами ВОЗ щодо лікування жовтяниці новонароджених, на сьогоднішній день існує всього 2 методи зниження білірубіну у новонароджених з неонатальної жовтухою, які довели свою ефективність - це фототерапія або замінне переливання крові, в залежності від важкості перебігу захворювання.

Звичайно, якщо показники білірубіну у малюка зашкалюють, з лікарні вас не випишуть, але якщо все не так страшно - приємніше і спокійніше проходити сеанси фототерапії вдома, взявши фотолампу напрокат.

У нас ви можете придбати і спеціальні окуляри для фототерапії Білірубішка. Роздрібна ціна 150грн.

Бактерицидну безозонову лампу беруть напрокат для кварцування приміщення, щоб уникнути інфікування інших членів сім'ї, якщо хтось захворів. Особливо це актуально, коли в домі є маленька дитина.

Крім того, дія бактерицидної лампи спрямована на знищення бактерій, грибків, вірусів. Після її використання приміщення стає чистішим і безпечнішим.

Небулайзер - штука хоч і корисна, але  потрібен він на короткий термін, тож вигідніше взяти інгалятор на тиждень в оренду, ніж купити і чекати наступної хвороби.