укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Про нас

Що таке прокат дитячих товарів Вaby Service? - запитаєте ви.

Вaby Service - це компанія, яка в 2005 році перша в нашій країні запропонувала батькам послуги прокату дитячих товарів і з задоволенням продовжує працювати для вас сьогодні вже у 19 містах України.

Вaby Service - це дружна команда, працюючи в якій, кожен учасник стає справжнім професіоналом. Це люди, яких об'єднує любов до дітей, які отримують задоволення від спілкування з такими ж батьками, як і вони самі.

Ми всі - мами і тата. Кожен з нас прийшов до рішення відкрити сервіс прокату дитячих товарів у своєму місті, переконавшись на власному досвіді, які значні суми потрібні молодій сім'ї при народженні дитини.

Адже потрібно придбати стільки всього необхідного!

Ваги і  молокоотсос в перші дні життя карапуза, щоб бути впевненим, що малюк добре їсть і нормально набирає вагу.

Шезлонги, качельки, і розвиваючі килимки,  щоб урізноманітнити дозвілля малюка і дати можливість мамі зайнятися домашніми справами.

Ходунки і  стрибуни, щоб допомогти крихітці вивчати і пізнавати світ.

Автокрісла , компактні  коляски і  ліжечка-манежі - для маленьких мандрівників.

 Служба прокату товарів для дітей Baby Service допоможе вам зорієнтуватися серед великого різноманіття дитячих товарів і послуг і зробити правильний вибір .

Адже для нас це не просто робота, це частинка нашого життя, нашої душі. Ми постійно аналізуємо новинки на ринку товарів для немовлят, обираючи для свого прокату  лише найкраші речі відомих світових брендів, перевірених часом.

Ми вивчаємо думку найкращих фахівців у цій справі - думку молодих батьків та наших маленьких клієнтів, які хоч і не можуть ще сказати "мені це подобається", але вільні мамині руки і спокійний сон маляти говорять самі за себе.

Baby Service пропонує брати в оренду найкращі моделі дитячих товарів кращих світових брендів, таких як Fisher-Price, Chicco, Tiny Love, Graco. Всі без винятку речі виготовлені з гіпоалергенних матеріалів і сертифіковані в Україні, що теж дуже важливо.

У Кіровограді сервіс прокату відкрила я - Леся Тараненко.

Чому саме цим вирішила зайнятися?

А тому, що перш за все я просто Мама.

І, як будь-яка мама, я дуже хочу, щоб всі наші дітки могли користуватися всілякими корисними штуками, що роблять їх життя веселішим, і допомагають мамі в її безперечно приємних, але не завжди легких турботах.

Ось уже понад 4 роки Baby Service в Кропивницькому працює для вас, намагаючись створювати приємну атмосферу при спілкуванні, надавати зручні та корисні послуги, орієнтуючись на бажання наших клієнтів.

Наскільки нам це вдається, можете вирішити тільки Ви :) Лише не забудьте  й нам сказати про це у своїх відгуках та побажаннях. Адже, тільки враховуючи Вашу думку і прислуховуючись до ваших порад, ми можемо зробити наш сервіс з прокату дитячих товарів ще кращим!

 

 

З найкращими побажаннями,

Леся Тараненко,

Партнер Baby Service в Кіровограді,

Мама Сонютки, Іллі та Олюсі