укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Що Вам стане у нагоді, якщо в домі немовля

Розчулено згадую, як сама збирала ці самі речі для своїх двох діток. Ці крихітні одежинки і пінеточки, зворушливі іграшки ... Е-ех, скільки часу минуло.

Але зараз мова піде не про мене, а про молоду і симпатичну дівчину Наталію, яка збиралася в перший раз стати мамою і випадково зазирнула до нас в офіс. Наташа побачила нашу вивіску, повертаючись з магазину Країна Мрій, де вибирала придане для свого малюка. І, оскільки слова «прокат дитячих товарів» викликають лише подив у жителів нашого міста, зайшла дізнатися, що ж це таке. 

Так, за приємною бесідою і чашкою ароматного чаю пролетіло добрих півгодини.

Як і будь-яку майбутню маму, Наташу зараз турбує безліч питань: як пройдуть пологи, чи здоровеньким  народиться дитя, чи впораються вони з чоловіком з новими для них обов'язками батьків ... Та що я Вам розказую :) Якщо Ви читаєте цю статтю, значить, подібні питання хвилюють або хвилювали в свій час і Вас.

Одне з таких питань: які товари для новонароджених допоможуть зробити життя малюка  комфортним, і полегшать мамині клопоти? Які речі стануть просто Must Have, без яких можна б і обійтися, а що буде найнепотрібнішим з купленого?

І, в результаті досить тривалого обговорення, дійшли ми таких висновків:

  1. Не слід сліпо покладатися на досвід родичів, знайомих або друзів. Адже те, від чого була у захваті їхня дитина, може абсолютно не підійти Вашій. Тому і наша стаття носить лише рекомендаційний характер.
  2. Не варто відразу накуповувати силу-силенну одежинок для малюка, тому що по-перше, дитина дуже швидко росте, а по-друге, через 2-3 тижні ви вже будете краще знати, в чому зручніше, а що краще не купувати.

 

А тепер, власне про список необхідних покупок для новонародженого.

 

Одноразові підгузники

 Можна, звичайно, посперечатися про їх переваги та недоліки, але, погодьтеся, уявити, як наші мами і бабусі обходилися без цього чудового винаходу - неможливо. І навіть, якщо ви вирішите обходитися без них, підгузники вам можуть стати в нагоді на прогулянках в холодну пору року, у походах в дитячу поліклініку і т.п.

 До речі, якщо малюк уже виріс із свого розміру памперсів, а у вас їх залишилося пара штук - не викидайте,  подаруйте їх тим , кому вони дійсно потрібні.

 

Ліжечко

Якщо ви не прихильник спільного сну, ліжечко стане однією з основних ваших покупок, адже воно прослужить від народження малюка і до 2-3 років. Хоча, цілком можливо, ваш малюк не захоче спати окремо, або ви, втомившись з нічними годуваннями, вирішите забрати його до себе в ліжко.

Тому, буде краще взяти ліжечко у когось з друзів, або в оренду на деякий час, щоб зрозуміти, наскільки воно буде вам потрібне, і чи доцільно його купувати.

 

Коляска

Як і ліжечко, коляска прослужить вам досить довго, тому до її вибору треба підійти відповідально, і вибрати практичну модель, яка послужить і люлькою, і прогулянковою коляскою.

 Ваги для зважування новонароджених або дитячі ваги

 Хтось заперечить, що цілком можливо обходитися і без них. Я теж так думала раніше. І можливо, так і продовжувала б помилятися, якби не десятки, а то і сотні вдячних клієнтів BABY SERVICE.

Як показує наша багаторічна практика і досвід спілкування з клієнтами, дитячі ваги потрібні в кожній домівці, де є маленька дитина. Ваги допоможуть тримати ситуацію з вагою дитини під контролем і стежити за її фізичним розвитком. Але дуже часто трапляється, що батьки звертаються до нас за вагами тільки після першого відвідування дитячої поліклініки, коли ситуація вже критична і потребує негайного втручання.

Але чи дійсно необхідно купувати ваги? До трьох місяців всі процеси годування і травлення налагоджуються, щічки малюка стають кругленькими і необхідність у вагах відпадає сама по собі. Тому найзручнішим рішенням в цьому випадку стане прокат дитячих вагів.

 Молоковідсмоктувач

 Якщо Ви налаштовані на природне вигодовування і не збираєтеся відлучатися від малюка - швидше за все він вам не знадобиться.

Але якщо Ви плануєте не відриватися від навчання або роботи, або при ускладненнях з грудним вигодовуванням (застої молока, лактаційні кризи і т.п.) -  молокоотсос стане незамінним помічником.

Звичайно, якщо Ви впевнені, що будете користуватися молокоотсосом півроку - рік, то вигідніше його купити. Тільки ось який: механічний чи електричний, двофазний чи однофазний? Зрозуміти це Ви зможете, взявши молокоотсос в оренду на тиждень і спробувавши. Погодьтеся, за 80 грн. це зробити набагато приємніше, ніж за 1300-2500грн. (Саме з таких сум починається ціна електричних молоковідсмоктувачів).

 

Автокрісло

Це не тільки зручність і комфорт в поїздці, але й безпека найдорожчого, що у нас є - наших дітей. Тому, якщо ви автомама, автокрісло має бути у списку покупок беззаперечно.

Коли ж вигідний прокат автокрісла? По-перше, коли дитина ще дуже маленька. У цьому випадку вам знадобиться автолюлька Хоч виробники і вказують рекомендовану вагу дитини до 13кг, вже в 6-7 місяців маляті в ній буде тісно, ​​а якщо ще й в зимових одежинках - то і того раніше.

По-друге, якщо ви виїжджаєте з малюком 2 рази на рік, набагато простіше скористатися прокатом автокрісла, ніж купувати своє власне і потім милуватися на непотрібне крісло в гаражі.

Крім того, взявши різні автокрісла в прокат - Ви зможете визначитися з найбільш зручною моделлю для Вас і Вашого малюка.

 

Стільчик для годування

Знадобиться він вам в 6-7 місяців, коли Ви потихеньку почнете вводити прикорм, і прослужить він вам вірою і правдою 2-3 роки. Але ось, що робити, якщо приїхали в Кіровоград в гості? Не тягти ж всю дитячу кімнату з собою? Звичайно ж ні - просто дзвоните в Baby Service і берете весь набір мандрівника або деякі його частини (коляска,  ліжко-манеж , автокрісло,  стільчик для годування) напрокат. 

 

А тепер поговоримо про речі, про існування яких в Кіровограді не  чули ще 10 років тому, та втім, і зараз багато хто не дуже добре знає про них.

Це так звані помічники мами і перші вчителі діточок.

До цього списку входять такі речі як: 

    • Розвиваючі килимки
    • Качельки
    • Шезлонги
    • Стрибунці
    • Ходунки та штовхачі
    • Музичні столики
    • Розвиваючі іграшки

Ви думаєте, перший вчитель буде в 1 класі? Нічого подібного! Це тільки здається, що дуже просто хапати іграшку, стежити очками за рухомими предметами і пізнавати такі поняття як шарудіти-дзвеніти-шелестіти-гриміти або крутити-натискати-перевертати-рухати. Насправді для маленької людини - це перші знання про навколишній світ, перші його дії, які вимагають чималих навичок і зусиль з його боку. І від того, як ви допоможете своїй дитині освоювати нові для нього навички та предмети, залежить його подальший розвиток.

 

Звичайно, можна заперечити, що ми, наші батьки, бабусі і дідусі благополучно розвивалися без всіх цих новомодних пристроїв. І нічого, цілком освічені люди, у розвитку не відстаємо.

Так, я з вами абсолютно згодна.

А от тепер уявіть, що ви одночасно подарували iPhone своєму шестирічному сину і його дідусеві. Ні той, ні інший раніше в руках його не тримав, і крім назви нічого про нього не знав. Дозвольте вгадати, хто швидше освоїть новий гаджет і буде по максимуму використовувати всі його функції? Так, ми з вами заздалегідь знаємо відповідь на це питання:)

А все чому? А тому, що життя не стоїть на місці, і нашим бабусям навіть у найсміливіших мріях не уявлялося, що вони будуть відпочивати, поки пере машинка-автомат, або що онуків, які живуть в іншій країні, можна буде бачити кожного дня по Skype. Для нас же - це звичайні банальні речі, невід'ємна частина нашого життя. І нам, сучасним людям, потрібно йти в ногу з часом, щоб відкривати нові горизонти і нові можливості вже для наших дітей і онуків.

 

Тепер про те, як допомагають ці речі мамі.

Як сказала одна наша клієнтка своєму чоловікові: «тепер можна і 10 дітей народжувати». І це не порожні слова. Сучасною мамою бути простіше, ніж мамою ХIХ століття.

У неї не обриваються руки від постійного заколисування неспокійного малюка - його заколише качелька. Мамі не треба розриватися між кухнею та дитячою: готуючи сімейну вечерю, вона спілкується з малюком, який поряд з нею  в шезлонгу, а не один в ліжечку. Відпочиваючи з друзями на веранді, мама не турбується про немовля, що спить у будинку:  радіоняня підтримує з ним зв'язок.

 

 В результаті - мама спокійна, у гарному настрої ... та й дитина задоволена. Ні одні мамині руки не витримають 24-годинне навантаження без «збою програми», а ось заколисуючий центр Fisher Price -  навіть дуже )))

Чи є сенс купувати всі ці речі? Судіть самі: їх купівля, навіть бу - дуже і дуже недешева. Вартість якісних качельок починається від 200 доларів, шезлонгів і розвиваючих килимків - від 100. Та й ходунки-стрибунці-іграшки теж коштують чимало.

А ваша дитина: по-перше, дуже швидко виросте з усього цього добра, а по-друге, цілком можливо, що якась із цих штук йому не сподобається. Так-так, буває й таке: в манежі він не сидить, в качельці йому не лежиться, ходунки не подобаються.

Купувати дитячі речі на вторинному ринку - дуже ризикований крок. У нашому місті брендові товари для дітей  знайти досить важко, а вибираючи навмання в іншому місті, можна дуже сильно засмутитися їх станом.

Ми ж за станом речей у нашому прокаті не просто стежимо, а вважаємо це питанням честі. Всі наші товари після кожного використання проходять обов'язкову обробку, відповідно до суворих стандартів, прописаних в Ліцензійному Договорі. У США такий набір стандартів сервісного обслуговування у сфері дитячого прокату називається Cleaner Than New (Чистіше Ніж Нове) і це відповідає істині.

 

А зараз про товари для новонароджених, визнаних молодими батьками найнепотрібнішими.

Очолюють список  сорочечки без гудзичків (кнопок) і рукавички-царапки. Вже через пару хвилин малюк опиниться без них. Для активної дитини самими зручними речами будуть "чоловічки" або повзуни, які застібаються на плечиках.

Балдахін, захисні бортики і пр. На зображенні, звичайно, виглядають чудово. Але насправді - це пилозбірники, які з часом будуть відкинуті убік, щоб не заважати мамі виймати з ліжечка малюка.

Ванночка і пеленальний столик. Кожен вирішує для себе сам, але в більшості випадків ці речі виявляються марною тратою грошей. Як тільки заживе пупкова ранка, малюка можна купати у великій ванні, а пеленальний столик, якщо так вже необхідно, цілком можна замінити комодом або вагами Babyono, і поєднати приємне з корисним.

 

Кожна мама, думаю, зможе поповнити цей список ще дуже багатьма пунктами. Втім, як і перенести якусь річ із «корисного» в «непотрібний» список.

Але молоді прогресивні батьки мають незаперечну перевагу перед старшим поколінням.

Вони не купують все і відразу, вони не турбуються, що дорогі і, здавалося б, корисні речі не сподобаються малюкові. Вони беруть потрібні речі в потрібний час напрокат, а купують тільки те, що знадобиться їм надовго.

При цьому вони:

  • Не думають, куди б прилаштувати непотрібні речі.
  • Не витрачають час на оголошення про продаж.
  • Не тримають вдома склад дитячих товарів.

 

Просто і зручно!

 Завітайте Baby Service - зробіть своє життя комфортнішим!

 

Леся Тараненко,

 Baby Service - Кіровоград

15 квітня 2013р.