укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Благодійна акція по збору памперсів для дитбудинків

спрямовану на допомогу діткам у дитячих будинках Кіровограда та області. Збираємо памперси для малюків, яким їх купити нікому!

Дорогі мами й тата!

Часто бувають випадки, коли наші малюки виростають з одного розміру памперсів і переходять на інший або взагалі стають «дорослими і самостійними», і вчаться обходитися без них. А розпочата пачка залишається, яку начебто і викинути шкода, і віддати нікому, і продавати - тільки голову собі морочити.

Прокат дитячих товарів Baby Service пропонує зібрати і подарувати ці памперси тим, хто дійсно їх потребує - діткам-сиротам! Памперс - штука корисна, значно полегшує життя мамі навіть з одним малюком! А якщо малюків багато, а державне фінансування не завжди приходить вчасно?

Якщо Ви вирішите брати участь в акції - можна привезти памперси, коли будете брати чи віддавати річ прокату, а можете зателефонувати за тел. (050) 106-15-32, (097) 738-65-34 та викликати нашого кур'єра, який під'їде до Вас додому (безкоштовно)!

Ми приймаємо памперси будь-якого розміру, торгової марки і в будь-якій кількості.

Якщо у когось є бажання і можливість взяти активнішу участь в акції (збирати памперси у себе в офісі або з'їздити в дитячий будинок) напишіть нам про це (kirovograd@babyservice.ua)!

Звіти про виконану роботу будемо виставляти в новинах.