укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Прокат колясок у Кіровограді. Навіщо потрібна оренда колясок?

 Прокат коляски? Це ж невигідно! - Скажете Ви. Адже коляска потрібна не місяць, і не два. І Ви абсолютно праві!

Дитяча коляска - це практично перша покупка, яку планують молоді батьки. І від того, наскільки грунтовно ви підійдете до вибору, буде залежати, як довго вона вам прослужить, чи зможете ви використовувати її і як люльку, і як прогулянку, і маса інших моментів.

 

Та в яких же випадках оренда коляски просто необхідна?

Уявіть, ви приїхали в Кіровоград погостювати пару тижнів, у вас на руках карапузик, а хочеться і рідних-друзів відвідати, і по місту погуляти, і в парк з малям сходити. Погодьтеся, з дитячою коляскою це зробити набагато простіше і зручніше.

 Але не тягти ж свою коляску «3 в 1»? Тим більше, крім неї, і в багажник-то нічого не поміститься! А ось прокат  коляски-прогулянки буде дуже доречним! 

Якщо ви не знаєте, яку з моделей вибрати - подзвоніть, і ми вам обов'язково підкажемо, в якій колясці маляті буде максимально комфортно, враховуючи його вік і ряд інших моментів.

 

А ось і зовсім протилежний приклад: у Кіровограді у вас велика, гарна і дорога коляска-трансформер. І все б нічого, та ви зібралися злітати відпочити на Мальдіви :) Брати з собою в літак коляску 15кг або 3-4 -  різниця, звичайно, величезна.

 Наші колясочки Geoby D888 і Geoby D889 - це якраз "коляски на виліт"! Їх вага всього 3,85 кг, вони складаються в зручну сумку і можуть проноситися в літак як ручний багаж!

 

При цьому, ми завжди стежимо за станом наших колясок (як, втім, і інших речей в прокаті Baby Service), оскільки ми поважаємо своїх клієнтів, і прагнемо надавати їм тільки найякісніший сервіс.

Також, дякуємо мамам і татам за таке ж шанобливе ставлення до нас, за те, що повертаєте нам коляски в такому ж чудовому стані, як і берете їх у нас напрокат!

Спасибі!

Щоб відпочинок з карапузом був якомога комфортнішим, служба прокату Бебі Сервіс може дати вам в оренду так званий "набір мандрівника": стільчик для годування, ліжко-манеж, автокрісло, і радіоняня, щоб мамине серце було спокійне :)