укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Статті про малюків та дитячі товари для сучасних батьків

Як користуватися молокоотсосом

За родом діяльності ми часто стикаємось з питаннями матусь: як користуватися молокоотсосом?

Чи потрібен молоковідсмоктувач

У цій статті ми спробуємо розібратись, чи потрібен молоковідсмоктувач та у яких ситуаціях він вам знадобиться.

Як підготуватися до дитячої фотосесії

Звичайно ж, фотосесія – не основний профіль Baby Service. Але організувавши і провівши фотопроект Новорічна казка, на якому побувало понад 150 сімей Кіровограда, і майже всі з дітьми різного віку, ми стали трохи розбиратися і в цьому питанні.

Який молоковідсмоктувач найкращий. Відгуки мам

"Молоковідсмоктувач відгуки" - кожна жінка, вперше ставши мамою, гуглить ці слова в надії, що відгуки інших мам про молоковідсмоктувачі, якими вони користувалися, допоможуть знайти відповідь на питання, який же молоквідсмоктувач найкращий, чи варто його купувати, чи можна обійтися без нього, чи, може, взяти молокоотсос в оренду.

Чому в качельках немає горизонтального положення спинки?

Дуже часто ми чуємо це питання від наших мам, які обирають, яку б качельку взяти напрокат в Baby Service, а ще частіше - від наших бабусь. Тому і вирішили відповісти на це питання в окремій статті.

Що Вам стане у нагоді, якщо в домі немовля

Розчулено згадую, як сама збирала ці самі речі для своїх двох діток. Ці крихітні одежинки і пінеточки, зворушливі іграшки ... Е-ех, скільки часу минуло.

Ходунки: користь чи шкода?

У наш час вже неможливо уявити собі життя мами без всяких пристосувань для дитини, що покращують її життя  полегшують життя мами. В тому числі і без ходунків.

Стан речей Baby Service

Стан речей з дитячого прокату. Головне питання, яке ми завжди чуємо від клієнтів: «а в якому стані речі, адже вони не нові, ними вже користувалися? ..» Часто цей факт може настільки хвилювати батьків, що в результаті вони взагалі не скористаються   послугами оренди, а даремно ...

Лактаційні кризи

Отже, все йде добре, молока достатньо, дитина задоволена і її тільце починає набувати округлі форми, милі складочки. Дітки на виключно грудному вигодовуванні, якщо все організовано вірно (нічні годування, часті годування, правильне прикладання до грудей) можуть набрати від одного до двох кілограмів ваги за перший місяць.

Зважуємо правильно!

Шановні мами і тата! Прокат дитячих товарів Baby Service не перший рік працює з дітками. Кожного дня ми розповідаємо і показуємо, як користуватися дитячими вагами, як зважувати немовлят. Хочемо досвідом зважування малюків поділитися і з Вам – батьками, які тільки ними стали і тими, які планують ними стати.

Навіщо потрібен прокат дитячих товарів

01/11/2015
Коли в сім'ї народжується маленька людина, ми, батьки, хочемо подарувати їй увесь цей казковий світ, міцно тримаючи за руку, вести її  по дорозі життя і дарувати все найкраще, що в цьому житті є. Перше з "найкращого" - це придане для малюка. Коли мама стикається з усім різноманіттям товарів для новонароджених, у неї голова йде обертом.

У цьому розділі будуть розміщатися статті щодо прокату дитячих товарів, та й просто висвітлюватись теми, які цікаві молодим батькам: огляд різних цікавостей для немовлят, предметів догляду за дітками, питання щодо розвитку та розваг малят.

Може ви скажете, яку тему  було б актуально обговорити у статті?

Повідомте нам про це