укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Відгуки про молоковідсмоктувачі.Який молоковідсмоктувач найкращий?

"Молоковідсмоктувач відгуки" - кожна жінка, вперше ставши мамою, гуглить ці слова в надії, що відгуки інших мам про молоковідсмоктувачі, якими вони користувалися, допоможуть знайти відповідь на питання, який же молоквідсмоктувач найкращий, чи варто його купувати, чи можна обійтися без нього, чи, може, взяти молокоотсос в оренду.

Адже на ринку України наразі представлена далеко не одна модель молоковідсмоктувачів, і вибрати, що ж краще: Medela чи Mamivac,  Phillips Avent чи Tommee Tippee буває дуже і дуже складно.

Служба оренди дитячих товарів Baby Service вже багато років здає молокоотсоси напрокат. А це не продаж, коли мама купила молоковідсмоктувач, і в магазин більше не повернулася. До нас повертаються, діляться своїми враженнями та відгуками про молокоотсос, якими користувалися.

Тому, хто, як не ми, знаємо про молоковідсмоктувачі майже все. Більше вам можуть розповісти хіба що виробники молокоотсосів.

САМЕ цими знаннями МИ І ХОЧЕМО поділитися з вами

 

Який молоковідсмоктувач найкращий за відгуками матусь ?

 

 

У кожної мами своя відповідь на це питання, і той молоокоотсос, який ідеально підійшов вашій подрузі, необов'язково підійде вам. Можливо, і зі своїм чоловіком вона ладнає ідеально, а ви з ним на дух один одного не переносите:)

Хочу відразу зауважити: якщо молоковідсмоктувач вам не підійшов, це зовсім не означає, що він поганий, або, того гірше: всі молокоотсоси вам не підходять. Швидше за все, молокоотсос просто підібраний був неправильно, без орієнтації на проблему, яку необхідно вирішити.

Кожен молокоотсос чудово справляється зі своїм завданням в конкретних випадках. Ми ж розглянемо найбільш популярні моделі молокоотсоси, порівняємо відгуки про них, і допоможемо вам з вибором.

Можна виділити 2 основні групи мооковідсмоктувачів:

  • механічні (ручні)
  • електричні

У свою чергу ручні молоковідсмоктувачі діляться на помпові і поршневі, а електричні – на однофазні та двофазні.

 

Механічні молоковідсмоктувачі зручні, прості у використанні, безшумні, не залежать від джерела живлення. Саме тому їх зручно брати з собою в дорогу і т.д.

На помпових молокоотсоси ми зупинятися не будемо – це вчорашній день, і гратися з неефективною грушею сучасним мамам ніколи.

Поршневі ж ручні молоковідсмоктувачі – досить непоганий варіант, і багато жінок саме йому віддають перевагу. Це обумовлено, перш за все, більш демократичною ціною, ніж на електричні молоковідсмоктувачі.

Принцип роботи поршневого молоковідсосу чимось нагадує великий шприц: за допомогою ручки створюється вакуум і молоко витікає в пляшечку.

 

Безумовним лідером серед механічних поршневих молокоотсосів є Phillips Avent. Ця модель зібрала безліч позитивних відгуків молодих мам всього світу і впевнено лідирує на ринку механічних молоковідсмоктувачів завдяки чудовому дизайну, простоті і зручності використання.

Ще один механічний молоковідсмоктувач Tommee Tippee зручний тим, що в комплекті з ним іде контейнер для стерилізації молокоотсоса. Це значно полегшує догляд за молокоотсосом, а отже, забезпечує більшу гігієнічність процесу зціджування.

Ось які відгуки про ці молокоотсоси залишають наші клієнти: "Якщо у вас немає затвердінь грудей, молоко тече легко і ви хочете зцідити його надлишки або ж догодовуєте малюка з пляшечки, то ручні молоковідсмоктувачі для вас - ідеальний варіант ".

Але дуже часто буває так, що ручний молокоотсос виявляється неефективним: не справляється з тугою груддю і лактостазом, та й на зціджування витрачається досить багато часу. Якщо це якраз ваш випадок - не впадайте у відчай! Радимо вам звернути увагу на електричні молоковідсмоктувачі.

 

Велика перевага електричних молоковідсмоктувачів в тому, що мама не докладає жодних зусиль для зціджування молочка і економить свій час. Можна зручно влаштуватися в улюбленому кріслі, взяти книжечку, натиснути на кнопочку, і молокоотсос працює, а ви відпочиваєте.

Однак на відміну від механічних молокоотсосів, які працюють практично безшумно, електричні видають характерний звук мотора. І, звичайно ж, чим дорожче молокоотсос – тим тихіше він працює.

Однофазні електричні молоковідсмоктувачі від двофазних відрізняються тим, що починають відразу зціджувати молоко, створюючи вакуум. Якщо у вас молоко йде легко, зцідити його не складає труднощів, просто робити рукам це набагато довше і складніше - оренда однофазного молоковідсосу, такого, як Medela Mini Electric, буде для вас відмінним рішенням.


У деяких жінок зціджування на одній фазі викликає певний дискомфорт, а іноді і больові відчуття. "На низькій потужності ефекту нуль, на високій - дуже боляче" - ось відгуки, які в деяких випадках доводиться нам чути.

Мамам з такою чутливою груддю ми радимо двофазний електричний молокоотсос.

 

Робота двухфазного молоковідсосу побудована таким чином, що імітує природний процес годування малюка. Коли ви докладаєте малюка до грудей, він спочатку стимулює груди частим і неглибоким посмоктуванням, а потім, коли молочко тече значно легше – робить глибокі і вже не такі часті всмоктування – випиває молочко до останньої краплі. Саме так працюють двофазні молокоотсоси. Ось чому саме їх рекомендують лікарі, якщо виникли застої молока, або інші проблеми з грудьми.

 

Популярним брендом серед електричних молокоососів є, звичайно ж Medela. Дві моделі молоковідсмоктувачів цього виробника: двофазний Medela Swing і однофазний Medela Mini Electric найбільш відомі молокоотсоси в Україні. Їх давно знають, їм довіряють, і саме їх найчастіше запитують у нас в прокаті. 

І відгуки наших клієнток про електричний молокоотсос Medela Swing в переважній більшості випадків позитивні. Але більшість не є абсолют! Тому, якщо ви вирішили купити млокоотсос, є сенс взяти його на тиждень напрокат, спробувати, чи підійде він саме вам. img-respensive


Зовсім новий бренд на українському ринку дитячих товарів – німецька компанія KaWeCo, що виробляє молокоотсоси Mamivac. Вже зараз молокоотсоси Mamivac Lactive впевнено змагаються за лідерство з Medela Swing і часто залишають його позаду .

Найбільшою перевагою Mamivac Lactive e є те, що він одночасно може зціджувати 2 груді , а це, як ви розумієте – економія часу мами, що дуже і дуже важливо. Ну і німецькі стандарти якості, продуманість до дрібниць – теж ніхто не відміняв.

Напевно, тому, Mamivac Lactive - молоковідсмоктувачі, за якими ми отримуємо позитивні відгуки в 100% випадків. За півтора року роботи з цими молокоотсосамі, Mamivac Lactive допоміг абсолютно всім клієнтам, що брали його на прокат.

Отже, ми ознайомилися з перевагами і недоліками різних молокоотсосів, вивчивши відгуки мам, які успішно налагодили лактацію за допомогою молоковідсмоктувача, і можемо зробити певні висновки. Однак, зрозуміти, який з варіантів підійде ідеально саме вам – можна, тільки спробувавши.

Саме таку можливість і надає вам прокат кращих дитячих товарів Baby Service. Навіть якщо ви впевнені, що користуватися молокоотсосом ви будете довго, і доцільніше його купити – є сенс скористатися прокатом молоковідсосу, щоб визначитися, чи підійде вам обрана модель.

 

Леся Тараненко

Партнер Baby Service в Кіровограді

10.06.2015