укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Стан речей Baby Service

Стан речей з дитячого прокату.

Головне питання, яке ми завжди чуємо від клієнтів: «а в якому стані речі, адже вони не нові, ними вже користувалися? ..» Часто цей факт може настільки хвилювати батьків, що в результаті вони взагалі не скористаються   послугами оренди, а даремно ...

Стан речей дитячого прокату - наше обличчя і наша репутація!

Існує певний набір строгих стандартів, відповідно до яких здійснюється догляд за всіма речами:

Всі речі: іграшки, шезлонги, качельки, ходунки і т.п., які здаються напрокат, підлягають обов'язковому розбиранню та відповідному чищенню - всі текстильні елементи проходять прання з гіпоалергенним дитячим порошком на натуральній сировині з 0 місяців, пластик окремо обробляється зі спеціальними дитячими засобами.

Після прання речі збираються, проходять профілактику, перевірку технічного стану, упаковуються в стрейч-плівку або оригінальну упаковку і в такому вигляді доставляються замовникові.

В Америці такий набір стандартів сервісного обслуговування у сфері дитячого прокату називається Cleaner Than New ( Чистіше Ніж Нове) і це дійсно відповідає істині :)

А в принципі - що зайвий раз говорити:) Ви ж самі знаєте: краще 1 раз побачити, ніж 100 разів почути.Тож приходьте до нас за адресою:

вул.Чорновола, 1-б,

та самі в усьому переконайтесь. Ви будете приємно вражені, і питань "а там точно все ціле?" у вас не виникатиме :)

Окремо потрібно сказати про комплектацію:

Всі дитячі електричні пристрої, що працюють від батарейок: ваги, качельки, шезлонги в обов'язковому порядку ми комплектуємо новими батареями, або додатково докладаємо новий комплект батарей. Якщо у вагах або вподобаній малюком іграшці раптом несподівано сядуть батарейки, Вам не доведеться бігти в кіоск купувати їх: ми про це вже подбали :)

Замовляючи який-небудь товар додому Ви не купуєте «кота в мішку» - ви завжди можете подивитись живі фото на сторінках нашого сайту або оглянути весь асортимент в нашому офісі і обрати потрібну модель. В будь-якому випадку останнє слово залишається за Вами!

Ваш Baby Service :)