укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34
Зоряне сяйво
Зоряне сяйво
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

960.00 грн

- якщо у нас вперше;

860.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

22 грн

За тиждень

315 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

22 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Колиска-качелі Зоряне сяйво. Прокат у Кіровограді

 Якщо ви намагаєтеся заспокоїти маленьку вередушку або допомогти вашому маляті полинути в світ мрій, скористайтеся прокатом колиски-качелі Зоряне сяйво Fisher-Price в Кіровограді.

Качелі Зоряне сяйво призначені для використання з народження малюка, і до тих пір, поки карапуз не стане занадто активним і зможе вибратися з крісла (витримують вагу малюка до 11,3 кг).

Завдяки неймовірно затишному, зручному дизайну, м'якій, приємній на дотик тканині обшивки, Ваш малюк буде відчувати себе в цій колисці, як у затишному гніздечку. Зручний підголівник допоможе навіть самому маленькому крихітці почувати себе комфортно. Триточкові ремені забезпечать його безпеку, щоб мама не хвилювалася, а чудовий балдахін дасть малюку почуття захищеності від зовнішнього світу :)

Колиска-гойдалка Starlight Fisher-Price мають 2 режими гойдання - вперед назад (качелька), і з боку в бік (режим колиски).

Крім того, 16 мелодій і звуків природи стимулює слух дитини, коли малюк спокійно відпочиває, і допоможуть заколисати засинаючого мацьопика.

Чарівний мобіль розвиває зір немовляти, адже стежити за дивними зірками, які танцюють і кружляють над головою - це так цікаво!

Для роботи качелей Сяйво зірок Фішер Прайс потрібно чотири батареї "D", якими ми комплектуємо всі наші товари.До того ж, вони можуть бути підключені до будь-якої стандартної розетки з адаптером змінного струму, що дуже зручно.

При використанні колиски-качелі Зоряне сяйво Fisher-Price з батареями, качелька вимкнеться через сім хвилин для того, щоб зберегти батареї, і Вам потрібно буде перезапустити його. При підключенні до мережі, крісло-качалка  не відключаються, що дозволить маляті насолоджуватися  довше.

Два положення спинки забезпечать безпечне, затишне гніздечко Вашому крихітці.

І хоча качелька не розкладається в повністю горизонтальне положення, вона максимально повторює положення дитини на маминих ручках. Ви ж теж не тримаєте малюка на руках повністю горизонтально, чи не так?

Подивитися інші гойдалки >>>