укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34
Затишне гніздечко
Затишне гніздечко
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1000.00 грн

- якщо у нас вперше;

800.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

315 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

22 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Затишне гніздечко Bright Starts. Зручніше ніж в ньому - лише у ніжних обіймах мамулі :)

Я гадаю, нашим клієнтам не треба розказувати, що служба прокату дитячих товарів у Кіровограді Baby Service бачила качельки та заколихуючі центри ну в дуууже великій кількості:) 

Але Такої качельки у нас ще не було! Заколихуючий центр Затишне гніздечко від американської компанії Bright Starts - це дещо зовсім нове!

 

От скажіть, де немовлятку буде найзручніше?

Звичайно ж, на руках у мами. Адже тільки мама ніжно заколише, заспіває тихенько колискову, віднесе на ручках у царство солодких снів.

Так ось, завдяки технології Hybridrive™,  качелька Затишне гніздечко імітує заспокійливі мамині рухи, і дитинча почувається, ніби в ніжних обіймах матусі.

 

Почуватися затишно і комфортно маляті допомагає і широченне пологе сидіння, в якому буде зручно навіть величенькому карапузу, і неймовірно м'якенька і ніжна на дотик обивка качельки. Вона виготовлена із різнофактурних тканин вищого класу, що дозволяє крихітці розвивати тактильні відчуття. А вкладка для новонароджених створена саме для того, щоб немовлята почувалися так само спокійно, як у маминому животику.

 

Ще одна перевага качельки Затишне гніздечко - вона гойдає мацьопика абсолютно безшумно, за допомогою запатентованої технології WhisperQuiet™. Цього ви не побачите в жодній качельці! 

 Крім того, ця качелька має ще й вібрацію, яка зніме колики та заспокоїть найменших карапузів.

 

Уміє Затишне гніздечко і заспівати колискової, як мама, до того ж знає аж 11 заспокійливих ніжних мелодій та може відтворювати декілька звуків природи, як то щебіт птахів, чи шум дощу.

Дизайн качельки теж неперевершений, ви гідно оціните й широке пологе сидіння, і те, що воно знаходиться значно вище від долівки, ніж в інших качельках.

Також кожній мамі сподобається зручна панель керування качелькою. З її допомогою ви зможете обрати швидкість гойдання, варіант мелодії, і навіть встановити таймер, який вимкне качельку після 30, 45 або 60 хвилин гойдання.

Не може не радувати й те, що качелька працює не лише від батарейок, але й від електромережі. Тому що обирати самому завжди приємніше, ніж коли вибір роблять за тебе, чи не так?

 

Можливо, активно проводити час, гратися і розвиватися, маляті буде веселіше в шезлонгу.  Але для того, щоб заспокоїтись, відпочити, і солодко позіхнувши, поринути у сонне царство, кращого не придумаєш!

 А мама тим часом зможе нарешті відпочити, або зробити щось із домашніх справ, а вільний час у мами мацьопика до року - це, погодьтеся, дуже велика розкіш :)

Загалом, можу сказати, що мені ця качеька ну дуууже сподобалась!

Але обирати Вам! Тому, візьміть качельку Затишне гніздечко напрокат, спробуйте самі та зробіть власні висновки! І поділіться цими висновками з нами!

Ростіть щасливими разом з BabyService!

Леся Тараненко

BabyService - Кіровоград

13.03.20