укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Ходунки. Яких помилок не можна припускатись

Багато батьків хвилюються: чи буде дитина ходити правильно, якщо вона в ходунках. Як навчити ходити малюка?

Насправді, ці страхи мають мало підстав: кожна дитина має вроджені навички ходьби. Згадайте, неонатолог ще в пологовому будинку перевіряв цей рефлекс. Тому вчити дитину, в принципі, і не потрібно.

Головне, пам'ятати, що на все є свій час. І не намагатися прискорити події. Знаєте, як в тому старому жарті: спочатку всі батьки мріють "коли ж мій малюк почне ходити? коли заговорить?" А через пару років: "Боже, коли ж він нарешті-то сяде і замовкне?"

Тому, перше і основне правило, щоб ходунки не нашкодили:

  • Садити дитину в ходунки вчасно. Не в 3-4 місяці, а коли малюк вже добре сидить.
  • Друге: ходунки повинні бути правильно підібрані за зростом.

Чому це важливо? Якщо ходунки високі для дитини, вона буде ходити навшпиньки, якщо низькі - на напівзігнутих ніжках. У всіх якісних ходунках, таких як Chiсco, наприклад, опція зміни висоти передбачена. Чого не скажеш про дешеві моделі з ринку. Тому будьте уважні при виборі!

  • Не залишайте дитину в ходунках на весь день.

Максимальний час перебування малюка в ходунках - 15-20 хвилин, 2-3 рази на день. Пам'ятайте, ходунки створені, щоб допомогти мамі, а не замінити її.

  • Взувайте малюка у взуття з задником, коли він ходить в ходунках. Це запобіжить ходінню на носочках.

І останнє.

  • Не використовуйте ходунками довше 2-3 місяців.

Щоб навчитися ходити, головне не вміти переставляти ноги,   головне - навчитися тримати рівновагу.

Тому, не пропустіть той момент, коли малюк досить зміцнив м'язи і готовий до перших самостійних кроків. Оскільки, звикнувши до того, що в ходунках в будь-який момент можна розслабитися і піджати ніжки, малюк важко перебудовується на самостійну ходьбу. Тому, заохочуйте дитину стояти і ходити біля опори, або за підтримки дорослих. Відмінним помічником у цьому буде, також, ходунки-штовхачики.

Оскільки ходунки - річ, яка потрібна ненадовго, їх вигідніше брати напрокат, ніж купувати. Якщо ж ви вважаєте, що доцільніше буде купити ходунки - раджу все ж таки взяти їх на тиждень, протестувати, оскільки не всі діти хочуть в них знаходитися.

Якщо виникли питання,  телефонуйте (050)1061532, (097)7386534, або пишіть у  Viber і ми з радістю на них відповімо. Якщо питань немає - телефонуйте все одно, ми завжди раді спілкуванню з нашими клієнтами:)

 

 

Леся Тараненко

Baby Service в Кропивницькому

09.04.2018г.