укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34
Ходунки VTech
Ходунки VTech
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

500.00 грн

- якщо у нас вперше;

400.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

150 грн

За 2 тижні:

230 грн

Користуєтесь 1 місяць

300 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

10 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Ходунки VTech

 Ходунки-штовхач від VTech Sit-to-Stand Learning Walker – це чудова штука, яка підтримає Ваше маля в перших спробах робити самостійні маленькі кроки! З ходунками VTech Sit-to-Stand Learning Walker маленький дослідник не тільки швидше навчиться ходити, але й зможе весело і цікаво відпочити.

Минули ті часи, коли дітки вчилися ходити, тримаючись за спинку стільця. Тепер для малечі випускають спеціальні ходунки-візочки. Роблячи перші кроки, Ваша крихітка може котити їх перед собою, а під час відпочинку грати зі спеціальною знімною панеллю. Різноманітні кнопочки, «крутилки»і «брязкальця» не тільки розважать манюню, але і навчать розрізняти букви і цифри, форми і кольори.

Ігрова панель ходунків Sit-to-Stand Learning Walker від VTech працює в двох режимах: музичному і навчальному.

У навчальному режимі ваш малюк вивчить цифри, кольори, назви тварин, використовуючи веселе піаніно. За допомогою сортера дитина розвине дрібну моторику та просторове мислення, навчиться розрізняти найпростіші геометричні фігури, а витягши їх зі своїх місць, побачить і почує, хто сховався всередині. І вам не треба буде шукати фігурки по всій квартирі – виробник потурбувався про це, приєднавши їх до панелі на різнокольорові  спіральки.

Малятко буде у захваті, шукаючи качечку, що причаїлась за дверцятами сараю! Дитинча почує, як «говорять» домашні тваринки, натискаючи на клавіші піаніно; зможе покрутити музичні шестерінки, і прислухаючись до звуків, які вони видають, зрозуміти, що це стало наслідком його дій.

А як же цікаво взяти велику слухавку і подзвонити мамі! Особливо, якщо мама відповідає: «Алло! я тебе слухаю, мій рідненький!» в трубку свого телефону ;)

Якщо покласти трубку на місце, вона програє мелодію.

Музичний режим має безліч звукових ефектів і веселих мигаючих вогників. Кожна маленька кнопочка при натисканні програє фрагмент мелодії, видає кумедні звуки, що не може не сподобатись малечі!

Панель має два рівні гучності.

Зверніть увагу: ігрова панель цієї іграшки вимовляє слова англійською!

Фірма-виробник: Vtech, США

Інші моделі ходунків можете переглянути тут

Ледь не забули найголовнішого - ігрова панель знімається, і може використовуватись, як чудова розвиваюча іграшка для тих дітлахів, які ще невпевнено стоять на ніжках!

 

Пізнавайте світ з радістю!

Ваш Baby Service :)