Умови прокату
Ви вносите
авансовий платіж:
- якщо у нас вперше;
- якщо користувалися нашими послугами;
Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу
Користуєтесь менш ніж місяць, за добу
200 грн- Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
- Додаткових і прихованих платежів немає.
- Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
- Просто і зручно
Лампа для лікування жовтухи на штативі
Відповідно до Клінічного протоколу лікування неонатологічної жовтяниці, підтвердженого наказом МОЗ України, фототерапія є найефективнішим методом лікування жовтухи.
Чому знову жовтуха?
Підвищене утворення білірубіну сприяє пов'язаному з руйнуванням фетального (чи то плодового) гемоглобіну, який у величезній кількості викидається в кровоток під час пологів. А захворювання малюка не справляється з таким навантаженням через анатомічну незрілість.
Тобто, жовтуха - це не хвороба, а фізіологічна особливість немовлят , і в остаточному підсумку вона не несе загрози.
Проте іноді жовтуха може стати справді небезпечною . Це відбувається при високому рівні вільного (непрямого) білірубіну в сироватці крові.
У цьому випадку виникає загроза так само званої ядерної жовтухи (білірубінової енцефалотопії), яка забезпечує результат у період новонародженості та результат до розвитку глибокої розумової відсталості та ДЦП (дитячого церебрального паралічу).
Ступінь токсичного впливу білірубіну залежить від його концентрації в тканинах мозку та тривалості жовтухи.
Тож зрозуміло, що при перших ознаках пожовтіння шкіри слід негайно звернутися до лікаря.
Швидше за все, вам зразу ж запропонують госпітілізацію.
Проте, можна пройти всі додаткові обстеження, і отримати призначення лікаря на фототерапію, взяти фотолампу напрокат і лікуватися вдома. Не знаю, як ви, а я без нагальної потреби на стаціонар в лікарню намагаюсь не відвідати.
Лампа для лікування жовтухи немовлят, яку ми здаємо напрокат - це спеціальна установка, забезпечена стійким штативом, завдяки якій лампа може встановлюватися на оптимальній висоті над дитиною. Ця лампа приємна, якщо у вас немає дитячого ліжечка. Ложем для малюка можна бути і коляску, і люльку-басінетку, і батьківське ліжечко, якщо ви практикуєте сумний сон. Якщо ж дитина лежатиме у дерев'яному ліжечку під час фототерапії, ви можете зменшити трохи дешевшу установку.
Установка комплектується двома спеціальними лампами Philips TL 20W/52 і оснащена опломбованим лічильником.
Важливий момент: лампи від жовтухи мають свій лікувальний ресурс – близько 2000 року. При цьому світі вони значно більше. Тому дуже важливо перевірені лампи.
Правила користування лампою:
- Можливість фототерапії саме у вашому випадку, тривалість перебування малюка під лампою, кількість сеансів, відстань від лампи до дитини виберіть лише ваш лікар. Ми ж надаємо обладнання для фототерапії в оренду і гарантуємо його придатність.
- Фототерапія лише під пильним поглядом дорослих.
- Забороняється накривати установку з лампою пелюшками чи простирадлами.
- Дитина поміщається під лампу повністю роздягнена за виключенням підгузка. Звичайно ж, температура в кімнаті має бути комфортною для немовляти.
- Необхідно підтримувати температуру тіла дитини в межах 36,5 - 37,5 градусів за Цельсієм. Для цього вимірюйте температуру шкіри 3 години.
- Очі малюка мають бути захищені спеціальними окулярами або світлонепроникною пов'язкою. Роздрібна ціна яких становить 150 грн.
- Для найкращого ефекту провести фототерапію безперервно за періоди годування та переодягання дитини. Проте, діти не лежать спокійно, і фактично в домашніх умовах виходить «освітити» малюка не більше 8 - 10 годин на добу.
- Під час фототерапії дуже важливо збільшити частоту годування дитини. Немовля на грудному вигодовуванні має підтримуватися не менше 10-12 років на день, на штучному вигодовуванні - 30-60 мл адаптованої суміші кожні 2-3 роки протягом перших тижнів життя. Оскільки продукти розпаду білірубіну виводяться з речовин з калом і сечею, частіші годування будуть забезпечувати достатню кількість продуктів і стимулювати частину дефекації, сприяючи швидкому зниженню рівня білірубіну.
- Рекомендується не рідше ніж 1 раз на добу контролювати вашу дитину . І якщо дитина не набирає/втрачає вагу - отримати консультацію лікаря щодо доцільності введені докорму.