укррус

Телефони у Кропивницькому

 • (050) 106-15-32
 • (097) 738-65-34
Лампа від жовтухи на штативі
Лампа від жовтухи на штативі
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1000.00 грн

- якщо у нас вперше;

1000.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

200 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Лампа для лікування жовтухи на штативі

Відповідно до Клінічного протоколу лікування неонатологічної жовтяниці, затвердженого наказом МОЗ України,  фототерапія є найефективнішим методом лікування жовтухи. 

Чому виникає жовтуха? 

Підвищене утворення білірубіну найчастіше пов'язано з руйнуванням фетального (чи то плодового)  гемоглобіну, який у величезній кількості викидається в кровоток під час пологів. А печінка малюка не справляється з таким навантаженням через анатомічну незрілість. 

Тобто, жовтуха - це не хвороба,  а фізіологічна особливість немовлят, і у більшості випадків вона не несе загрози.

Проте іноді жовтуха може стати справді небезпечною. Це відбувається при високому рівні вільного (непрямого) білірубіну в сироватці крові. 

У цьому разі виникає загроза так званої ядерної жовтухи (білірубінової енцефалотопії), яка спостерігається виключно в період новонародженості і призводить до розвитку глибокої розумової відсталості і  ДЦП (дитячого церебрального паралічу).

Ступінь токсичного впливу білірубіну залежить від його концентрації в тканині мозку та тривалості жовтухи. 

 Тож зрозуміло,  що при перших ознаках пожовтіння шкіри,  слід негайно звернутися до лікаря. 

Швидше за все, вам зразу ж запропонують госпітілізацію.

Проте, можна пройти усі необхідні обстеження, і отримавши призначення лікаря на фототерапію, взяти фотолампу напрокат і лікуватися вдома. Не знаю, як ви, а я без нагальної необхідності на стаціонар в лікарню намагаюсь не потрапляти.

Лампа для лікування жовтухи немовлят,  яку ми здаємо напрокат - це спеціальна установка, обладнана стійким штативом, завдяки якому лампа може встановлюватись на оптимальній висоті над дитиною. Ця лампа зручна, якщо у вас немає дитячого ліжечка. Ложем для малюка може бути і коляска, і люлька-басінетка, і батьківське ліжко, якщо ви практикуєте сумісний сон. Якщо ж дитина лежатиме у дерев'яному  ліжечку під час фототерапії, можете скористатися трохи дешевшою установкою.

Установка комплектується двома спеціальними лампами Philips TL 20W/52 і оснащена опломбованим лічильником.

Важливий момент: лампи від жовтухи мають свій лікувальний ресурс - близько 2000 годин. При цьому світять вони значно довше. Тому дуже важливо користуватися перевіреними лампами. 

 

Правила користування лампою:

 • Необхідність фототерапії саме у вашому випадку, тривалість перебування малюка під лампою,  кількість сеансів, відстань від лампи до дитини визначає лише ваш лікар. Ми ж надаємо обладнання для фототерапії в оренду і гарантуємо його придатність.
 • Фототерапія проводиться лише під пильним наглядом дорослих.
 • Забороняється накривати установку з лампою пелюшками чи простирадлами. 
 • Дитина поміщається під лампу повністю роздягнена за виключенням підгузка. Звичайно ж, температура в кімнаті має бути комфортною для немовляти. 
 • Необхідно підтримувати температуру тіла дитини в межах 36.5 - 37.5 градусів по Цельсію. Для цього рекомендується вимірювати температуру кожні 3 години.
 • Очі малюка мають бути захищені спеціальними окулярами або світлонепроникною пов'язкою. Роздрібна ціна яких становить 150грн.
 • Для найкращого ефекту рекомендується проводити фототерапію безперервно за винятком періодів годування та переодягання дитини. Проте, діти не лежать спокійно, і по факту в домашніх умовах виходить «світити» малюка не більше 8 - 10 годин на добу. 
 • Під час фототерапії дуже важливо збільшити частоту годування дитини. Немовля на грудному вигодовуванні має отримувати не менше 10-12 годувань на день, на штучному вигодовуванні - 30-60мл адаптованої суміші кожні 2-3 години протягом перших тижнів життя. Оскільки продукти розпаду білірубіну виводяться з організму з калом і сечею, частіші годування будуть забезпечувати дитину достатньою кількістю їжі і стимулювати часті дефекакції, отже сприятимуть швидшому зниженню рівня білірубіну.
 • Рекомендується не рідше ніж 1 раз на добу контролювати вагу дитини. І якщо дитина не набирає/втрачає вагу - отримати консультацію лікаря щодо доцільності введенни докорму.