укррус

Телефони у Кропивницькому

 • (050) 106-15-32
 • (097) 738-65-34
Лампа від жовтухи на штативі
Лампа від жовтухи на штативі
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1000.00 грн

- якщо у нас вперше;

1000.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

200 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Лампа для лікування жовтухи на штативі

відповідно до Клінічного протоколу лікування неонатологічної жовтяниці, підтвердженого наказом МОЗ України,  фототерапія є найефективнішим методом лікування жовтухи. 

Чому знову жовтуха? 

Підвищене утворення білірубіну сприяє пов'язаному з руйнуванням фетального (чи то плодового) гемоглобіну, який у величезній кількості викидається в кровоток під час пологів. А захворювання малюка не справляється з таким навантаженням через анатомічну незрілість. 

Тобто, жовтуха - це не хвороба, а фізіологічна особливість немовлят , і в кінцевому підсумку вона не несе загрози.

Проте іноді жовтуха може стати справді небезпечною . Це відбувається при високому рівні вільного (непрямого) білірубіну в сироватці крові. 

У цьому випадку виникає загроза так само званої ядерної жовтухи (білірубінової енцефалотопії), яка забезпечує результат в період новонародженості і результату до розвитку глибокої розумової відсталості та ДЦП (дитячого церебрального паралічу).

Ступінь токсичного впливу білірубіну залежить від його концентрації в тканинах мозку та тривалості жовтухи. 

 Тож зрозуміло, що при перших ознаках пожовтіння шкіри слід негайно звернутися до лікаря. 

Швидше за все, вам зразу ж запропонують госпітілізацію.

Проте, можна пройти всі додаткові обстеження, і отримати призначення лікаря на фототерапію, взяти фотолампу напрокат і лікуватися вдома. Не знаю, як ви, а я без нагальної потреби на стаціонар в лікарню намагаюсь не відвідати.

Лампа для лікування жовтухи немовлят, яку ми здаємо напрокат - це спеціальна установка, забезпечена стійким штативом, завдяки якій лампа може встановлюватися на оптимальній висоті над дитиною. Ця лампа приємна, якщо у вас немає дитячого ліжечка. Ложем для малюка може бути і коляска, і люлька-басінетка, і батьківське ліжечко, якщо ви практикуєте сумний сон. Якщо ж дитина лежатиме у дерев'яному ліжечку під час фототерапії, ви можете зменшити трохи дешевшу установку.

Установка комплектується двома спеціальними лампами Philips TL 20W/52 і оснащена опломбованим лічильником.

Важливий момент: лампи від жовтухи мають свій лікувальний ресурс – близько 2000 год. При цьому світі вони значно довше. Тому дуже важливо використовувати перевірені лампи. 

 

Правила користування лампою:

 • Можливість фототерапії саме у вашому випадку, тривалість перебування малюка під лампою, кількість сеансів, відстань від лампи до дитини виберіть лише ваш лікар. Ми ж надаємо обладнання для фототерапії в оренду і гарантуємо його придатність.
 • Фототерапія лише під пильним поглядом дорослих.
 • Забороняється накривати установку з лампою пелюшками чи простирадлами. 
 • Дитина поміщається під лампу повністю роздягнена за виключенням підгузка. Звичайно ж, температура в кімнаті має бути комфортною для немовляти. 
 • Необхідно підтримувати температуру тіла дитини в межах 36,5 - 37,5 градусів за Цельсієм. Для цього вимірюйте температуру кожну 3 години.
 • Очі малюка мають бути захищені спеціальними окулярами або світлонепроникною пов'язкою. Роздрібна ціна яких становить 150 грн.
 • Для найкращого ефекту проводять фототерапію безперервно за періоди годування та переодягання дитини. Проте, діти не лежать спокійно, і фактично в домашніх умовах виходить «світити» малюка не більше 8 - 10 годин на добу. 
 • Під час фототерапії дуже важливо збільшити частоту годування дитини. Немовля на грудному вигодовуванні має отримувати не менше 10-12 років на день, на штучному вигодовуванні - 30-60 мл адаптованої суміші кожні 2-3 роки протягом перших тижнів життя. Оскільки продукти розпаду білірубіну виводяться з речовин з калом і сечею, частіші годування будуть забезпечувати кількість достатньої кількості продуктів і стимулювати частину дефекації, відже сприяючи швидкому зниженню рівня білірубіну.
 • Рекомендується не рідше ніж 1 раз на добу контролювати вашу дитину . І якщо дитина не набирає/втрачає вагу - отримати консультацію лікаря щодо доцільності введені докорму.