укррус

Телефони у Кропивницькому

 • (050) 106-15-32
 • (097) 738-65-34
Лампа від жовтушки
Лампа від жовтушки
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1000.00 грн

- якщо у нас вперше;

1000.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

200 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Фізіологічна жовтяниця. Її лікування

Передусім, якщо у вас була фізіологічна жовтяниця, хочемо вас заспокоїти: для отримання новонароджених жовтяниця є нормальним процесом адаптації до позаутробного життя.

Тож не слід панікувати: з цією бідою стикаються батьки 60% доношених діток і 80% недоошених.

Жовтяниця стає видимою, коли загальний рівень білірубіну сиворотки перевищує 80мкмоль/л, і зазвичай її виявляють неонатологи в пологовому будинку на третє добу життя немовляти. Для визначення ступеня загрози лікар вимірює рівень білірубіну спеціальним апаратом, який прикладається до шкіри дитини, навіть в аналізі крові немає необхідності.

 

Швидше за все, лікар заспокоїть вас, сказали, що хвилюватися немає про що, і жовтяниця пройде сама протягом кількох днів. Проте з пологового не випише, бракує потреби у фототерапії. І замість звичайних 3 днів, у лікарні ви пробудете 7-8 у кращому випадку, хоча середній курс лікування під лампою - 96 годин.

 

Порада від Baby Service: скажіть педіатру, що у вас є можливість використовувати лампу від жовтушок - і спокійно їдьте додому, адже все відомо: вдома навіть стіни допомагають!

 

Ще один розширений випадок жовтяниці - вдома, на 5-7 день.

Ви вже вдома, приходить дільничий педіатр і приголомшує вас новиною: здається у вас жовтушка! Навряд чи когось порадує перспектива попасти на стаціонар у лікарню через таку дрібницю, особливо, враховуючи, що перші тижні життя крихітки - це час так званого імпринтингу - дослівно "закарбування, запам'ятовування" малюка своїх батьків і батьків. Холодні стіни лікарні цього нічого не сприяють! 

 Але й чекати, доки жовтяниця пройде сама по собі - у якої мами нервів вистачить?!

Не хвилюйтесь! Ви можете здати всі необхідні аналізи (а зробити це обов'язково, виключити можливість патологічної жовтухи) і оцінити фототерапію в комфортних домашніх умовах.

 

Як використовувати лампу для лікування жовтухи?

 • Лампа для проведення фототерапії встановлюється на висоті не більше 45 см від дитини.
 • Мацьопик має бути повністю роздягнений (або хоч до підгузка). Звичайно ж, для цього необхідно підтримувати комфортну температуру в кімнаті.
 • Під час проведення фототерапії очі дитини захищають спеціальними окулярами, які є у нас у продажу. Роздрібна ціна окулярів для фототерапії 150грн.
 • Рекомендується змінювати положення тіла дитини (бажано після кожного годування) для того, щоб вплив світла розповсюджувався на всю поверхню тіла немовляти.
 • Фототерапію проводять безперервно, крім періодів годування та переодягання дитини.
 • При проведенні фототерапії необхідно стежити за станом дитини - іноді дозволяють такі побічні ефекти, як рідкий стул, висипання. Проконсультуйтеся з лікарем у таких випадках.

 

Крім того, ВООЗ рекомендує:

 •   підтримувати температуру тіла дитини в межах 36,5-37,5град. та контролювати її кожні 3 години
 • стежити за динамікою набору ваги за допомогою вагів для новонароджених не рідше 1 разу на добу
 • продовжувати грудне вигодовування на вимогу без нічної перерви, не менше 8 разів на добу.

Що важливо знати про лампи від жовтяниці?

 • У ламп обмежений ресурс використання (приблизно 2000 год). Далі вони дають таке ж світло, як і раніше, але воно не є лікувальним.Тож вкрай важливо, щоб лампи для лікування жовтухи мали лікильники відпрацьованого ресурсу. Якщо такого лічильника немає - ви не будете певні, що ця лампа, не так як сонце взимку “світить, а не гріє” (в нашому випадку - світить, проте не числить).
 • В лампах відсутнє випромінювання короткохвильового UVB-діапазону (ультрафіолетове випромінювання). Тож їх світло не шкідливе для дитячого організму, на відміну від сонця, хоча білірубін (причина фізіологічної жовтяниці) під його впливом розпадається так само швидко, як і на сонці.
 • Як і будь-який виріб із скла, лампи досить легко вивести з ладу при необережному транспортуванні, випадковому падінні. 

 

Ми наполегливо рекомендуємо перед використанням лампи порадитися зі своїм педіатром, і повідомити його, яку саму лампу ви будете використовувати.

У нас в прокаті лише найкращі лампи для лікування жовтухи Philips TL 20W / 52, на яких є лічильники не лише загального ресурсу роботи лампи, але й час подорожі під нею малюка.

 

Як взяти напрокат лампу для лікування жовтяниці?

Взяти в оренду лампу для лікування жовтухи можна, натиснувши кнопку «взяти напрокат» під фотографією лампи, або уточнивши її наявність у нашого менеджера за телефонами (050) 106-15-32, (097)738-65-34.

Ви можете замовити доставку по місту або забрати лампу з офісу Baby Service за адресою Чорновола 1-б. Вартість кур'єрської доставки становить 150 грн.

Для укладення угоди прокату необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код .

Авансовий платіж за цю лампу коштує 1000грн.

Лампа від жовтухи здається в оренду на термін від 1 дня, вартість прокату 200грн. за день.

Тривалість лікування вашого лікаря, проте слід пам'ятати, що середня тривалість лікування жовтухи, при якій вам дозволити залишитися вдома - 96 годин. 

 

Одужуйте швидше та підходьте за шезлонгами та качельками для ваших малят!

 

Леся Тараненко

Партнер Baby Service в Кіровограді

07.11.2019р.