укррус

Телефони у Кропивницькому

 • (050) 106-15-32
 • (097) 738-65-34
Механічний Comfort Avent
Механічний Comfort Avent
Як це працює?

Доставка: 70 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

350.00 грн

- якщо у нас вперше;

250.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

100 грн

За 2 тижні:

150 грн

Користуєтесь 1 місяць

250 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

8 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Механічний Comfort Avent

Механічний молокоотсос Philips Avent Comfort абсолютно безболісно, ніжно і тонко допоможе вам впоратися з проблемою розробки грудей, налагодить лактацію, допоможе зцідити надлишки молочка або підтримати грудне вигодовування, коли ви змушені відлучитися від малюка.

Ні для кого не секрет, що якісні молокоотсоси коштують досить дорого, як механічні, так і електричні.

При цьому, ти купуєш кота в мішку: адже немає ніякої можливості перевірити, підійде тобі та чи інша модель молоковідсмоктувача, та й коробки запаковані так, що навіть цілісність комплектації перевірити неможливо.

Орієнтуватися на поради подруг теж проблематично, оскільки в такому тонкому питанні все дуже індивідуально, і молокоотсос, який став порятунком для однієї мами, може бути зовсім непридатним для вас.

Крім цього, термін використання молоковідсмоктувача вкрай невеликий, і часто дорога покупка вже припадає пилом у шафі через пару місяців, а то і тижнів.

Уникнути цих питань допоможе оренда молокоотсоса. У прокаті найкращих дитячих товарів Baby Service ви можете гарненько розглянути всі молокоотсоси, як на живих фото на сайті, так і відвідавши наш офіс, визначитеся, яка модель вам підходить найкраще. А якщо й помилитеся - заплативши мінімальний платіж, поміняєте молокоотсос на інший.

Основним недоліком механічних молокоотсосов є те, що більшість з них ефективно працюють, лише, коли жінка перебуває в положенні сидячи, трохи нахилившись вперед. А в післяпологовому періоді по ряду цілком зрозумілих причин - це не завжди зручно або навіть можливо.

 • І ось тут Комфорт Авент вигідно відрізняється на загальному фоні:  молокоотсос Авент зціджує навіть в положенні напівлежачи. Він має односторонній клапан-заглушку, який при нахилі пляшечки не дає молоку виливатися назад. Молоко зливається в пляшечку, але назад не виливається.
 • Ще однією перевагою є те, що у молокоотсоса Авент поршень і гумовий клапан, який створює вакуум і контролює підсос повітря, знаходяться вгорі і в нього не засмоктується молоко. Це забезпечує гігієнічність процесу зціджування, та й працює молокоотсос майже безшумно.
 • Воронка, захоплююча сосок, забезпечена силіконовою насадкою з масажними пелюстками. Це допомагає дбайливо зцідити молоко, не травмуючи грудь.
 • Ви можете самостійно регулювати силу і інтенсивність зціджування натисканням на ручку.

 

Як користуватися молокоотсосом Авент Комфорт?

 • Перед кожним використанням молокоотсос повністю розберіть і ретельно промийте всі деталі. Потім всі деталі обдайте окропом;
 • Займіть зручне положення, адже ваш комфорт теж позначається на лактації;
 • Пальцями злегка помасажуйте груди;
 • Прикладіть воронку молоковідсоса до грудей таким чином, щоб воронка прилягала досить щільно, і не виникало підсосу повітря;
 • Починайте зціджування. Спочатку рекомендується натискати ручку молоковідсмоктувача досить слабо, щоб не травмувати ніжні тканини грудей. Потім можете поступово збільшувати як силу зціджування, так і його інтенсивність, доходячи до комфортного вам рівня. Цей момент дуже важливий, адже якщо відразу натиснути посильніше, сосок може тріснути;
 • Сам процес зціджування - це ритмічне натискання на ручку молоковідсмоктувача і утримання її протягом пари секунд. Потім ручку відпускаєте і натискаєте знову через секунду-дві. Таким чином, ви відтворюйте природний ритм смоктання.

 

Дуже часто нам ставлять запитання: в якому стані ваші молокоотсоси?

Відповідаємо: у чудовому!

Ми регулярно оновлюємо і розширюємо наш асортимент, купуючи нові молокоотсоси, ретельно стежимо за станом вже наявних в прокаті. Тому, прийшовши до нас в офіс, або замовивши доставку, ви побачите молокоотсос, який приємно взяти в руки.

Але того ж ми просимо і від вас, наші дорогі клієнти. Дуже б хотілося, щоби ви з повагою ставилися до нашої праці, і повертали нам речі в чистому вигляді.

 

Будьте здарові, і нехай грудне вигодовування вашого малюка приносить вам лише радість!

Який молокоотсос найкращий за відгуками мам

 

Леся Тараненко 
BabyService-Кіровоград
18.09.14