укррус

Телефони у Кропивницькому

 • (050) 106-15-32
 • (097) 738-65-34
Mamivac Lactive
Mamivac Lactive
Як це працює?

Доставка: 70 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

600.00 грн

- якщо у нас вперше;

500.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

200 грн

За 2 тижні:

300 грн

Користуєтесь 1 місяць

500 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

17 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Найкращий 2-фазний електричний молокоотсос Mamivac Lactive. Прокат у Кіровограді

Mamivac Lactive - найкращий двохфазний молокоотсос, який здається напрокат у Кіровограді.

Чому ми так впевнено про це говоримо? Посудіть самі:  в Кіровограді молокоотсос Мамівак Лактив є лише у Baby Service, оскільки ми завжди першими дізнаємось про новинки на ринку дитячих товарів. І тільки потім ці новинки з'являються на полицях магазинів Кіровограда.

Ми здаємо в оренду молокоотсос Мамівак лише півроку. І цих 6 місяців цілком вистачило для того, щоб батьки почали дзвонити нам в офіс з проханням здати їм на прокат саме Mamivac Lactive. Це говорить про те, що молокоотсос Мамівак рекомендує себе сам, і без зайвих слів! Молоді мами й тата радять його своїм друзям і знайомим, оскільки залишились задоволені якістю товару.

Що можемо вам сказати про Mamivac Lactive ми? Одним словом - НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ! 

 

Молоковідсмоктувач Mamivac Lactive працює у 2х фазах:

 • перша фаза - це стимулювання (60 циклів на хвилину). Низький рівень вакууму і часте всмоктування стимулює прилив молочка;
 • друга фаза - зціджування (30 циклів на хвилину). Рівень вакууму стає високим, всмоктування відбуваеться не так часто, але потужніше і глибше, що гарантує повне зціджування.

В молокоотсосі Мамівак усе продумано до дрібниць:

 • рівень вакуума регулюється. Це дає мамі можливість налагодити процес зціджування "під себе", дозволяє підвищити комфортність зціджування;
 • за допомогою захисної мембранки забезпечується герметичність. Ця силіконова мембрана робить неможливим попадання молока в моторчик молокоотсоса. Це невеличкий, але дуже важливий момент гігієнічності процесу;
 • силіконові насадки роблять процес зціджування ще комфортнішим;
 • пляшечки, як і всі інші аксесуари, зроблені з якісного пластику, що не містить бисфенол А (шкідливу для здоров'я дитини складову звичайного пластику);
 • в комплект входить інструкція українською мовою, в якій є детальна інформація щодо використання, дезінфекції, зберігання молокоотсоса та рекомендації для мам щодо підвищення лактації.

У прокаті найкращих дитячих товарів Baby Service ви можете взяти в оренду цей молокоотсос або купити його. Що дуже зручно - молокоотсос Мамівак можна використовувати з комплектом на 1 або на 2 груді. Так що Вам вирішувати, чому ви віддаєте перевагу: економії часу, або ж грошей.

Вартість нового молокоотсоса з комплектом на 1 грудь становить 2500грн. Ви можете замовити його у нас в офісі, і  наступного ж дня цей помічник буде у вас.

Щоб взяти молокоотсос Мамівак Лактив напрокат, вам достатньо зателефонувати нам (050) 106 15 32 або (097) 738 65 34, уточнити його наявність та замовити доставку або забрати з нашого офісу по вул.Чорновола, 1-Б.

Для оформлення угоди прокату не забудьте захопити паспорт та авансовий платіж у сумі 600грн.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що у нас немає мінімального сроку оренди, але є мінімальний платіж по цьому молокоотсосу - це 200грн.

 

 Нехай грудне вигодовування приносить вам лише радість!

Леся Тараненко

Партнер Baby Service у Кіровограді

09.10.2014