укррус

Телефони у Кропивницькому

 • (050) 106-15-32
 • (097) 738-65-34
Mamivac Lactive на 2 груді
Mamivac Lactive на 2 груді
Як це працює?

Доставка: 70 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

650.00 грн

- якщо у нас вперше;

550.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

250 грн

За 2 тижні:

350 грн

Користуєтесь 1 місяць

570 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

19 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Найкращий молокоотсос Mamivac Lactive на 2 груді. Прокат у Кіровограді

Mamivac Lactive - це електричний двохфазний молоковідсмоктувач нового покоління, який ви можете взяти в оренду або купити в прокаті дитячих товарів BabyService-Кіровоград.

Бренд Mamivac для України досить новий. Виробляє ці молокооотсоси німецька компанія Ka We CoНа відміну від розпіареного Medela, на наш ринок вона зайшла зовсім недавно. Проте,  ця компанія заслужила дуже високу репутацію у 50 з лишком країнах світу, де інноваційними медичними пристроями для підтримки грудного вигодовування цьго бренду користуються уже 35 років.

І не дарма! Адже незаперечним фактом є те, що німецькі стандарти якості і ставлення до здоров'я - це еталон для багатьох, навіть розвинених, країн світу.

Що ж з себе представляє молоковідсмоктувач Мамівак Лактив?

Це двохфазний молокоотсос, за основу якого взято природний процес грудного вигодовування малят. При грудному вигодовуванні маля спочатку часто смокче грудь і таким чином активно стимулює лактацію,  а вже потім глибоко всмоктує молочко.

Саме так працює і Mamivac Lactive: 

 •  стимулювання (60 циклів на хвилину) -  у цій фазі низький рівень вакууму і часте всмоктування стимулює прилив молочка;
 • зціджування (30 циклів на хвилину) - рівень вакууму стає високим, всмоктування відбуваеться не так часто, але потужніше і глибше, що гарантує повне зціджування грудного молока.

Оскільки процес зціджування основано на природному годуванні, це добре позначаеться на подальшій лактації, та й допомагає зцідити навіть так зване "заднє молочко" до останньої краплини.

Що ще передбачено виробником Mamivac Lactive?

 •  регулювання рівня вакуума. Це дає мамі можливість налаштувати процес під власні потреби, що, в свою чергу, дозволить уникнути неприємних відчуттів і підвищити комфортність зціджування;
 • зціджування обох грудей одночасно, що зекономить мамин час. А що може бути дорожчим за вільний час мами з грудним немовлям на руках?
 • герметичність, яка забезпечується за допомогою захисної мембранки, яка унеможливлює попадання молока в моторчик молокоотсоса. А це дуже важливий момент гігієнічності процесу;
 • силіконові насадки, які роблять процес зціджування ще комфортнішим;
 • пляшечки, які (як і всі інші аксесуари) зроблені з якісного пластику, що не містить бисфенол А (шкідливу для здоров'я дитини складову звичайного пластику);
 • в комплект входить інструкція українською мовою, в якій є детальна інформація щодо використання, дезінфекції, зберігання молокоотсоса та рекомендації для мам щодо підвищення лактації.

 

Звичайно, хтось може заперечити, що такі речі, як молоковідсмоктувачі, краще купувати. Вирішувати, звісно ж, вам!

Купити  молокоотсос Mamivac Lactive можна, замовивши у нас в офісі.

Вартість молокоостсосу для 1 груді складе 2500грн. Повний комплект на 2 груді коштує 2900грн.

Вдалого вам вибору!

В яких випадках потрібен молокоотсос і яку модель обрати

Леся Тараненко

BabyService-Кіровоград:) 

01.04.14