укррус

Телефони у Кропивницькому

 • (050) 106-15-32
 • (097) 738-65-34
Rainforest Fisher-Price
Rainforest Fisher-Price
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

450.00 грн

- якщо у нас вперше;

350.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

100 грн

За 2 тижні:

150 грн

Користуєтесь 1 місяць

200 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

7 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Стільчик бустер для годування дітей Rainforest Fisher-Price

Стільчик-бустер Rainforest Fisher-Price дуже зручно взяти напрокат в Кіровограді, якщо ви плануєте відпочинок з дитиною, а стільчик для годування в багажник уже точно не поміщається:)

Великий його плюс в тому, що стільчик-бустер дуже компактний. При цьому він чудово виконує свою основну функцію - забезпечує комфорт і безпеку під час годування дітей.

Стільчик-бустер Rainforest Fisher-Price - це мобільний стілець для годування, який встановлюється на будь-який "дорослий" стілець. Тому, якщо у вас на кухні місця малувато, і виділити окремий куток для повноцінного крісла для годування не виходить - можете сміливо купити стілець-бустер Fisher-Price, і точно не пошкодуєте! Не впевнені, чи точно він вам підійде? Рекомендуємо взяти стільчик-бустер в оренду на певний час і переконатися у цьому самим!

Щоб взяти стільчик бустер Rainforest на прокат в Кіровограді, вам необхідно уточнити його наявність за телефонами (050)106-15-32,(097)738-65-34  і внести авансовий платіж, вказаний на цій сторіночці. Всі платежі будуть вирахувані з вашого авансу.

Зверніть увагу: мінімального терміну прокату у нас немає, ви можете повернути річ хоч і через пару днів. Проте є мінімальний платіж, який  становить по цьому стільчику 100грн.

Стільчик-бустер Rainforest Fisher-Price можна використовувати для малечі з 6-7 місяців, коли ви вже впевнено сидите і приблизно до 4-річного віку (обмеження по вазі у цьому стільчику 20кг). Найменші мацьопики їдять в стільчику зі спинкою і знімним столиком, а для більш дорослих дітей спинка і панель знімаються, і дитина сидить разом з дорослими за обіднім столом.

Бустер для годування Fisher-Price має просту і надійну конструкцію: ви легко розберетесь, що, як і куди кріпити, навіть, якщо у дитинстві не дуже дружили з конструкторами.

Стільчик кріпиться спеціальними пасками із застібками. Одна пара ременів проходить під сидінням стільця, інша - за спинкою. Офісний чи обідній стілець - немає різниці. Дитина ж пристібається власними 3-точковими пасками безпеки.


Основа бустера для годування регулюється по висоті відповідно до росту вашої дитини і висоти стола, за яким ви будете годувати карапуза. Крім того, регулюється і знімний столик. Тому, навіть, якщо ваша мацьопа 
нагадує пухкеньку булочку - тісно в стільчику-бустері їй не буде.

Приємна особливість стільчика-бустера Rainforest Fisher-Price - це ігрова панель, яка розважить малюка, доки мама готує вечерю зайнята хатніми справами.

 • на ігровій панелі в джунглях тече річечка, по якій плавають дві жабки, якщо мацьопик їх пересуває пальчиками
 • кольоровий папужка на пружинці заховався у кущах - якщо його штовхнути, він буде весело погойдуватись на гілочці
 • на дереві, крону якого можна покрутити, живуть яскраві жучки, які обертаються навколо своєї осі
 • між бананами висить, погойдуючись, веселе мавпенятко, яке дуже полюбляє, коли малюк обертає її і пересуває по дузі.

Усі ці нехитрі іграшки направлені на розвиток дрібної моторики маляти, адже дитині треба виконати різні дії, щоб привести їх у рух. А це дуже цікаво і корисно!

 Велике прохання - не годуйте дітей над ігровою панелькою, вона призначена лише для того, щоб розважити маля. По-перше чистити її і діставати дрібні крихти, молочні залишки з неї дуже складно, а по-друге, і цей пункт випливає з першого: ви заплатите штраф 50грн. за брудне майно. Тому давайте цінити поважати один одного.

Отже, основні переваги стільчика бустера для годування Rainforest Fisher-Price:

 • дуже компактний і мобільний
 • легко встановлюється
 • має паски безпеки
 • знімний столик для годування, яка регулюється під вашу дитину, і легко миється вручну або в посудомийній машині
 • ручка для переноски
 • ігрова панель, що знімається
 • 3 рівня висоти стільця.

 

Ростіть здоровенькі обідайте з апетитом:)

Леся Тараненко

Партнер Baby Service в Кіровограді

25.08.15