укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34
Жителі Саванни
 Жителі Саванни
Як це працює?

Доставка: 45 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

350.00 грн

- якщо у нас вперше;

300.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

80 грн

За 2 тижні:

120 грн

Користуєтесь 1 місяць

150 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

5 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Віброшезлонг Жителі Саванни Tiny Love напрокат в Кировограді.

Шезлонг Tiny Love Жителі Савани - це незамінний помічник мами!

Чим далі малюк зростатиме, тим більше йому захочеться спочатку всього кілька хвилин, а потім все довше і довше спілкуватися з мамою. Або хоча б тримати її в полі зору і слуху. Ось тоді Ви і оціните це чудо: Вам не треба бігти до малюка на перший його писк. Просто ставите шезлонг на кухню, у вітальні, ванній кімнаті, дачній веранді ... і, займаючись своїми справами, спілкуєтеся з дитиною.

Малюк буде бачити вас і навколишні предмети, і при цьому буде доглянутим.

Він може спати під маминим наглядом, самостійно себе заколисуючи (крісло Tiny Love Жителі Савани можна встановити в положенні лежачи, а конструкція така, що при русі маляти, шезлонг починає плавно погойдуватися); дивитися у віконце, посміхатися чудовому Крабику, який є родзинкою чудо-крісла, адже він грає цілих 15 хвилин різні мелодії, а по його черевцю "бігають" кольорові вогники! Можна помацати ніжки краба ... вони забавно шелестять.

А можна і самому стукнути по крабику маленькою ручкою і прийти у захват від того, що САМ включив забавну музичку і різноманітні мигалочки

Оранжевий бегемотик веселий і милий, а гризуночки у вигляді листочків можна просто розглядати і хапати в маленьку долоньку, а при прорізуванні зубок і спробувати на смак :))).

Взагалі, всі іграшки, та й сам шезлонг, дуже яскраві і позитивні!

Щоб матуся не турбувалася, крихітку можна пристебнути ременем безпеки.

Радує, що на дуги можна повісити будь-які іграшки, є багато петельок. Дуги дуже легко розсуваються, дозволяючи вільно дістати малюка з крісла. Є режим вібрації, завдяки якому малюк добре засинає.

Шезлонг Tiny Love Жителі Савани можна використовувати з народження і до віку, коли вага вашого чада досягне 9кг. Сидіння встановлюється в 2-х положеннях: лежачи і напівсидячи.

Загалом, дуже корисне придбання для батьків і малюків. Звільняє мамині ручки, як мінімум, на 15 хвилин))) А це і не так уже й мало, коли малюк не спить)

 


 Повернутися до інших віброшезлонгів