укррус

Телефони у Кропивницькому

 • (050) 106-15-32
 • (097) 738-65-34
Тропічний Ліс
Тропічний Ліс
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

600.00 грн

- якщо у нас вперше;

600.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

180 грн

За 2 тижні:

250 грн

Користуєтесь 1 місяць

360 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

12 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Новинка відомого бренду. Шезлонг Тропічний Ліс уже в Кіровограді!

Прокат дитячих товарів Baby Service в Кіровограді радий вам представити нашу новинку - Шезлонг Тропічний ліс (оригінальна назва Fisher-Price Rainforest Friends Deluxe Bouncer)

Це оновлена версія усіма улюбленого шезлонга Джунглі від відомого бренду Фішер Прайс.

Чим цього разу порадував нас улюблений виробник?

Звичайно ж, незмінна якість. Це те, що відрізняє дитячі товари Fisher-Price від інших.

Шезлонг Фішер Прайс Тропічний ліс стане вашою паличкою-виручалочкою. І це цілком зрозуміло: 

 • Шезлонг дуже легкий, компактний і мобільний, що дозволить малюкові завжди бути в полі вашого зору, спостерігати за вашими рухами, чути ваш голос.
 • Радує око оббивка, зроблена з щільної, дихаючої, гіпоалергенної тканини з м'яким зручним підголовником для найменших.
 • Зручний кут нахилу спинки: не надто лежачий, але й не високий. Маленьким непосидам буде дуже комфортно.
 • Ніжки шезлонга Тропічний ліс пружинять, дозволяючи малюкам весело погойдуватися, дригаючи ніжками. Причому робити це карапуз навчиться спонтанно: спочатку ненавмисно здригнувшись, чи мимовільно змахнувши ручками. Потім же, вловивши, що його дії призводять до таких цікавих закономірностей, почне розгойдувати себе усвідомлено, тим самим удосконалюючи і розвиваючи опорно-руховий апарат.

КОРИСНО: за допомогою таких нехитрих вправ малюк розвиває один з найбільш життєво-важливих навичок: встановлює причинно-наслідкові зв'язки.

 

На цьому корисності шезлонга Фішер Прайс Тропічний ліс тільки починаються!

Цікавинка шезлонгу Rainforest Friends Deluxe - його ігрова панель. Вона зроблена у вигляді тропічного водоспаду, біля якого відпочивають друзі-тварини з джунглів: мавпочка, що тримає м'ячик-брязкальце, різнокольоровий папужка, що обертається на гілочці, жираф і пустунка-жабка.

Прохолодне світло водоспаду, скажемо по правді, зачаровує не тільки мацьопиків, а й дорослих, на нього можна дивитися нескінченно!

Ігрова панель шезлонга Фішер Прайс працює в двох режимах:

 • Один режим активує малюк: коли він розгойдується в шезлонгу або б'є по іграшці, водоспад починає світитися і грають забавні мелодії і звуки джунглів.

Коли малюк припиняє рухатися - зупиняється і веселощі: стихають звуки тропіків, перестає світитися водоспад.

Знову ж таки: спочатку дитина робить це несвідомо. Але дуже скоро він зрозуміє: якщо я зачеплю о-о-он ту штучку, яка висіла перед очима - станеться щось цікаве. Таким чином, окрім вивчення причин-наслідків, карапуз вчиться координувати свої рухи.

 • Якщо ваша дитина ще зовсім крихітка, і до іграшок ще не тягнеться - не біда! Музичну дугу може включити хтось із дорослих. У цьому випадку панель кілька хвилин розважатиме малюка веселими пісеньками і водоспадом, що світиться .

Ви можете вибрати, що буде слухати ваш малюк: звуки тропіків або веселі мелодії. Для цього вам потрібно вибрати відповідний режим. Всього в цьому шезлонгу 12 різних мелодій і звуків природи.

Рівень гучності музичної панелі регулюється, а якщо набридне - вимикається зовсім:)

Іграшки на музичній дузі яскраві, інтерактивні. Взаємодіючи з ними, малюк розвиває сприйняття кольору і дрібну моторику.

 

Карапуз солодко позіхає і готується до сну? Знімаєте музичну панель, вмикаєте режим вібро, і під заспокійливі вібрації крихітка занурюється в обійми сну.

 До речі про вібрації. У шезлонгах Фішер Прайс вбудована функція вібрації - приємний бонус. Більшість діток, коли їм вмикають вібро, завмирають і заворожено прислухаються: що ж трапилося? Наші клієнти, що брали шезлонги на прокат, відзначають, що багатьох малюків вібрація заспокоює і знімає коліки. Але є й такі, що ніяк не реагують на вібрацію. Яка реакція буде у вашого карапуза - перевірите, взявши шезлонг в оренду.

 

Baby Service радить: хочете, щоб ваша дитина швидше освоїла всі іграшки і можливості шезлонга? Покажіть їй, що треба робити, озвучуючи і коментуючи кожну свою дію. Наприклад: "Дивись - жабка від нас сховалася, давай скажемо їй ку-ку!" Чим більше ви говорите з малюком, залучаєте його в гру, тим більшу користь його розвитку приносите.

 

Технічні моменти:

 • чохол легко знімається і підлягає машинному пранню в делікатному режимі;
 • елементи живлення: для роботи віброрежиму необхідна батарейка типу D, для ігрової панелі - 3 ААА батарейки. Елементами живлення Baby Service комплектує всі товари, що їх потребують, які здаються в оренду.

Як взяти шезлонг Rainforest Friends Deluxe на прокат в Кіровограді?

Вам необхідно уточнити його наявність за телефонами (050) 106-15 -32, (097) 738-65-34 та внести авансовий платіж, вказаний на цій сторінці. Всі платежі будуть зняті з вашого авансу за фактичний час користування прокатною річчю.

Ви можете самостійно забрати шезлонг з нашого салону прокату по вул.Чорновола 1-б, або ж замовити адресну доставку, і кур'єр привезе вам його додому, у зручний для вас час. Вартість цієї послуги в Кіровограді 100 грн.

Зверніть увагу: мінімального терміну оренди у нас немає, ви можете повернути річ хоч і через пару днів. Однак є мінімальний платіж, який складає для цього шезлонгу 150грн.

 

Нехай материнство вам буде в радість! А з Baby Service це легко!

Партнер Baby Service в Кіровограді

Леся Тараненко