укррус

Телефони у Кропивницькому

 • (050) 106-15-32
 • (097) 738-65-34
Залізничний манеж
Залізничний манеж
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

350.00 грн

- якщо у нас вперше;

250.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

130 грн

За 2 тижні:

180 грн

Користуєтесь 1 місяць

240 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

8 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Оренда манежа для поїзда в Кіровограді.

Залізничний манеж або, як його ще називають, манеж для поїзда - це штука, яка переверне ваше уявлення про подорож з дитиною у потязі.

Якщо ви плануєте поїхати у гості з маленькою дитиною, радимо залізничний манеж взяти на прокат, заодно й оцінити всі його переваги.

Крім усіх інших запитань - яких в поїздці виникає ну дууже багато - основне, що турбує всіх батьків: як організувати сон дитини у поїзді? І завдання це не з легких, спати саму на полиці дитину не залишиш - може звалитися, а спати разом з ним на вузькій лавці- справжнє покарання.

Як вирішити проблему?

Батьки або купують одне місце на двох з дитиною і ніч сидять, не зімкнувши очей, або ж купують різні місця, але результат той самий: вони прислухаються до різних звуків, здригаються від будь-якого руху малюка, всю ніч сидять напоготові, якщо і вдасться з півгодинки підрімати - це вже подвиг. У результаті, поїздка в поїзді з приємної подорожі перетворюється на кошмар наяву.

Але з цією проблемою залізничний манеж впорається на раз!

 

Манеж для поїзда легко і надійно розтягується між полицями та кріпиться спеціальними ремінцями. Як результат, ваш малюк у затишному надійному спальнику, за москітною сіткою, з якого він не випаде навіть при великому бажанні. До речі, не потрібно турбуватися і про те, що під час денного проведення часу впаде на підлогу (в умовах відповідної антисанітарії) улюблена іграшка карапуза - залізничний манеж допоможе і з цим питанням.

Часто в нас запитують залізничний манеж і для дорослих, які бояться їздити на верхній полиці. Так, їх можна використовувати і таким чином!

Крім того, якщо ви годуєте малюка груддю, ви можете опустить шторку та спокійно погодувати маля за щільною ширмочкою в манежі (тим більше, що його габарити дозволяють спокійно розстелити постіль. Та й взагалі, якщо ви не любите, щоб на вас дивилися сторонні, залізничний манеж - те, що вам потрібно!

 

У чому переваги залізничного манежу?

 • у дитини буде його власне маленьке купе, навіть якщо у вас місце в плацкарті. А дітки так люблять влаштовувати різні "хатки" і "халабудки";
 • манеж вбереже малюка від протягів, завдяки щільній тканині боковушки;
 • ви організуєте безпечний сон дитини;
 • навіть при включеному світі, солодкий сон вашого карапуза ніщо не потривожить;
 • клопіт про те, щоб ловити дитину, що падає або її іграшки-брязкальця відпадають самі по собі;
 • легко вирішуються проблеми грудного годування під час поїздки: прикривши манеж щільною ширмочкою на липучках від сторонніх очей, ви зможете зручно прикласти та погодувати малюка;
 • розмір манежу/спального місця: ширина 55см, висота 80см, довжина 97см;
 • манеж збирається в компактний рюкзак 35*25*10см;
 • вага манежу всього 700г.

І до речі, цей рюкзак ваша дитина із задоволенням понесе за плечима, відчуваючи себе абсолютно дорослою та корисною :)

 

Щоб замовити залізничний манеж напрокат, зателефонуйте нам (050) 106-15-32 та уточнюйте його наявність. Якщо ви вперше користуєтесь нашими послугами - підготуйте паспортні дані для оформлення документів прокату та авансовий платіж

Наш кур'єр доставить вам манеж за вказаною адресою (вартість цієї послуги 100грн.), або ви можете забрати його в нашому офісі, вул.Чорновола, 1-б.

Всім приємних подорожей та яскравих вражень!

 

Леся Тараненко

06.05.2021р.