укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Шезлонги для немовлят, що це і навіщо воно потрібне.

Дитячі шезлонги по праву заслужили своє друге ім’я "КАЧАЛКИ-ВИРУЧАЛКИ". Їх без перебільшення можна назвати маминим порятунком. Адже ця чудова штука - відпочинок для дитини і "перепочинок" для мами!) 

 Маленька дитинка потребує постійної  маминої турботи, захисту та догляду. і звичайно, мама з радістю готова все це йому надати. Ніжні й ласкаві мамині руки, від яких віє особливим теплом, або міцні татові, в яких почуваєшся затишно й безпечно...

І, хоч мама і готова не розлучатися зі своїм чудом ні на секунду, їй іноді необхідно зайнятися домашніми справами, приділити увагу старшій дитині, або татові, або, врешті-решт, собі коханій :))).

 

І ось тоді Ви повною мірою оціните необхідність подібного «блага цивілізації». Адже по мірі дорослішання Вашого маляти , йому захочеться спочатку всього кілька хвилин, а потім все довше і довше спілкуватися з мамою. Або хоча б тримати її в полі зору і слуху. У цьому випадку ставите шезлонг на кухню, у вітальні, дачній веранді ... і, займаючись своїми справами, спілкуєтеся з дитиною. Малюк буде бачити вас, чути ваш голос, і, таким чином, почуватися затишно і спокійно. І при цьому бути під наглядом, що теж досить важливо. 

 

На перший погляд виглядає дитячий шезлонг незвично, конструкція здається хиткою і ненадійною. Але, повірте, ви будете дуже вдячні за такого надійного помічника, який вивільнить Ваші руки хоч на деякий час! Крім того, у сучасних віброшезлонгах для новонароджених маса переваг, адже вони розроблені більше для розваги та цікавого відпочинку, ніж  для сну. 

Виконують їх у вигляді крісла-качалки, така форма діє на дитину заспокійливо, але при цьому там досить елементів, які малюка неодмінно зацікавлять.

 

 Залежно від моделі та компанії-виробника, дитячі шезлонги значно відрізняються один від одного.

 Є шезлонги, які стоять нерухомо, але при найменшому русі, маля буде саме себе розгойдувати. Це наприклад Улюблена планета або Чудові відкриття Fisher-Price. Завдяки зігнутим ніжкам, багато моделей будуть гойдатися як крісло-качалка. Як правило на таких шезлонгах є і спеціальна підставка, яка зафіксує качалку в нерухомому положенні. Приклад таких моделей Сонячний парк Bright Stars  та Dreams, Relax and Play від Сhicco. 

 Шезлонг може бути оснащений підвісними іграшками, як наприклад Кроленятко Fisher-Price, дугами, музичними та світловими ефектами, як Весела Мавпочка та Джунглі.

Малюк навіть не помітить, як за цікавою захоплюючою грою він сам себе поступово заколише, при цьому немає необхідності перекладати його в ліжечко, адже в шезлонгу можна спати без шкоди для здоров'я. Крісла-шезлонги для новонародженого зазвичай виконують анатомічної форми.

 А ще усі шезлонги оснащені функцією вібро. Цей м'який масажик заспокоює і розслабляє майже усіх діток. І майже усі тата, яким ми показуємо цю фішку, з легкою заздрістю перепитують, чи немає і для них такої качалки:) Е-ех, на жаль, немає. А користувалась би така качалочка шаленим попитом;) 

Шезлонг стане для дитини першим розвиваючим центром, одночасно даючи йому відчуття тепла та захисту.

 

Звичайно ж, можна заперечити, що дитячі шезлонги є розкішшю і зовсім не потрібні. Можна навіть пригадати, як наші бабусі і мами обходилися без усіх сучасних прибамбасів і були щасливі. Але обходилися вони без всього цього лише тому, що, не було тоді качалок, ходунків, підгузників і всього іншого.

А навіщо ж нам, сучасним людям відмовлятися від благ цивілізації? Тим більше, що тепер є можливість взяти дитячі шезлонги напрокат у Кіровограді, даючи своєму маляті найкраще, і не витрачаючи при цьому зайвого!

 

Можна ще поставити собі питання, а раптом моєму маленькому не сподобається шезлонг? Так, буває і таке, адже наші діти (навіть найменші) - особистості, кожен зі своїм характером, зі своїми перевагами.

Відповісти на це питання Ви зможете, лише надавши можливість Вашому мацьопику спробувати і зробити свій вибір.

 

А ми із задоволенням Вам у цьому допоможемо, адже наше завдання - зробити Ваше життя комфортнішим, при цьому допомагаючи Вам заощадити кошти.

 

Правда, не сподівайтеся, що цей чудо-засіб замінить крихітці лагідні мамині руки. Адже до мами на ручки маля проситься не тільки, щоб його заколисали. Так воно відчуває мамине тепло, любов і ніжність. Йому добре-добре, недарма ж кажуть: "наче на руках у мами")))

А шезлонг стане у пригоді, коли матуся трохи втомилася, даруючи їй декілька вільних хвилин, щоб поспілкуватися з рідними, випити чашечку запашного чаю, або просто трішки розслабитися.

 

Ростіть із нами на радість мамі!

Ваш Baby Service :)