укррус

Телефони у Кропивницькому

 • (050) 106-15-32
 • (097) 738-65-34
Кумедний Зоопарк
Кумедний Зоопарк
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

700.00 грн

- якщо у нас вперше;

600.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

180 грн

За 2 тижні:

280 грн

Користуєтесь 1 місяць

360 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

12 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Активний центр-ходунки Кумедний Зоопарк. Оренда в Кіровограді

Розвиваючий центр Кумедний зоопарк Bright Starts (Zippity Zoo 3-in-1 Around We Go) - ремейк найулюбленішого активного центру малят та їхніх батьків Ледарі-Букашки.

Конструкція та принцип дії залишились ті ж самі: музичний столик з безліччю активних елементів та варіантів гри і причіпні ходунки.

Що ж змінилося?

По-перше, дизайн. Активний центр став більш барвистим та яскравим.

По-друге, ігрова панель: іграшки та звуковий супровід. Якщо Ледарі-Букашки відображали звуки природи, то в розвиваючому центрі Кумедний зоопарк звучать голоси диких тварин: мавпочки, лева, слона.

Малюка чекає понад 15 різних видів діяльності. Мацьопик буде захоплений ними дооовго, а значить у мами з'явиться трішки вільного часу!

 

Отож, що чекає карапуза в новому розвиваючому центрі Кумедний зоопарк Bright Starts:

   • можна погортати фліп-флоп книжечку, з колоритними тваринками-персонажами, що видають кумедні звуки;
   • в залежності від того, на якій сторіночці розгорнута книжечка, піаніно видає або звуки жителів саванни: гарчить левеня, кричить папужка, трубить слоник, або грають веселі мелодії, або ж звучать нотки. Клавіші піаніно текстурні, що додатково розвиває тактильні відчуття малюка

 

 •  у воді ховаються маленькі пінгвінчики, які визирають, якщо натискати на них почергово;
 • посунувши дельфіна, малюк розкрутить по спіралі рибку, що плаває в озерці;
 • пальма-гризунок з безпечним дзеркальцем обов'язково приверне увагу карапуза, адже маленькі дітки так люблять розглядати себе і лепетати "з другом"

 

 

 •  натискаючи на дзигу-слоненя, можна розкручувати купу маленьких намистинок, що розбігаються всередині, і спостерігати за ними можна нескінчено;
 • покрутивши шар-брязкальце, маля спостерігатиме картинки з життя тварин;
 • левеня кумедно тріщить, якщо його обертати навколо власної осі. 

 Як ви уже зрозуміли, до ігрового столу чіпляються ходунки, і ваш малюк може не лише бігати по колу, розглядаючи всі цікавинки активного центру, натискаючи на всі клавіші, і випробовуючи на міцність іграшки, але й обертатись на 360градусів, щоб побачити усе навколо себе, і дотягнутись до  найцікавішої іграшки.

Штанці сидіння зроблені із якісної тканини, вони легко піддаються чистці у пральній машині при температурному режимі 30 градусів. А кожна мама знає, наскільки це важливо з маленькою дитинкою.

 

До того ж, штанці мають застібки, якими ви можете регулювати глибину сидіння, щоб вашому малюку було зручніше перебирати ніжками і робити свої перші кроки.

Ходунці легко відстібаються, і ігровий столик можна використовувати для старших діток, які вже пересуваються самостійно.

Звичайно ж, ігрову панель активного центру Кумедний зоопарк ми укомплектуємо потрібними батарейками, адже прокат найкращих дитячих товарів Baby Service завжди дбає про комфорт своїх клієнтів.

 

Чому активний центр Кумедний зоопарк Bright Starts (Zippity Zoo 3-in-1 Around We Go) вигідно взяти напрокат?

Перша і основна причина - це те, що ви не можете бути впевнені, чи справить враження цей чудовий активний центр yа вашого малюка.

Друге - це те, що у такому віці, мацьопики прагнуть вивчати якомога більше нового, і навіть найцікавіші іграшки їм швидко набридають.

Ну і третє - ціна на цей розвиваючий центр трішки кусається, тож, чи варто витрачати на його купівлю кошти, яких вистачить на оренду декількох різних активних центрів по мірі росту дитини?

Вирішувати, звичайно ж вам, а ми завжди порадимо і підкажемо, що найбільше підійде вашому карапузу саме у цьому віці!

З побажаннями сонячного настрою 

  Леся Тараненко

Партнер  Baby Service у Кіровограді

14.01.15