укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Ольга Тарасенко - майстер по виготовленню прикрас ручноъ роботи

Дорогі мами й бабусі!

Цей пост призначений, насамперед, для вас.

Ні для кого не секрет, що появою малюка мама все свій час і увагу віддає йому.

 

Адже немовля ще таке маленьке і беззахисне, і йому ніяк не обійтися без маминої турботи і любові.

На себе не просто не залишається часу. Поняття« я» і« себе» на деякий час просто перестають існувати. Спочатку і до дзеркала-то підходиш зрідка, місяця через три десь знаходиш свою косметичку, а через півроку дістаєшся і до своїх нарядів:)

 

 

Але ж дуже важливо нам, жінкам, не занурюватися з головою в буденність, домашні турботи і проблеми. Ми хочемо завжди виглядати модно і стильно, подобатися собі в відображенні дзеркала, викликати інтерес і захоплення у коханого чоловіка.

Та й дитинка спокійний тоді, коли добре і комфортно її мамі, адже вона відчуває мамин настрій, переймає енергетику, вчиться бути щасливою.

 

Крім одягу, макіяжу та зачіски, додати зовнішньому вигляду вишуканості, підкреслити стиль, додати цікавинку допоможуть прикраси.

Знайомтеся – новий партнер Baby Service Ольга Тарасенко, власник творчої майстерні «Нафанькіна лавка», основним напрямком якої є виготовлення 

прикрас ручної роботи.

Оля – справжній майстер своєї справи. Кожна її робота – це маленьке свято. В її виробах ви знайдете і повсякденні прикраси, і урочисто-вечірні, зможете вибрати готову прикрасу, або ж зробити індивідуальне замовлення, в якому будуть враховані всі ваші уподобання та побажання.

Більше прикрас та інших унікальних штучок Ви можете побачити тут .

Звичайно ж, клієнти прокату найкращих дитячих товарів Baby Service при замовленні отримають приємну скидочку.

Будьте завжди красиві і кохані!

Леся Тараненко

Baby Service в Кіровограді