укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Дитячі качелі напрокат - чудове рішення для батьків новонароджених

Електронні качелі для дітей - це винахід, за який слід було б дати Нобелівську премію!

Мами, які користувалися качельками, охоче це підтвердять, адже вони тепер знають, як і чим заспокоїти дитину!

 А прокат качалки для немовлят - це ще й чудова можливість спробувати декілька варіантів качельок, не витрачаючи на це зайвих коштів. Адже взявши качелі напрокат, ви зрозумієте наскільки зручно і комфортно в ній буде вашій новонародженій дитинці!

 

Ні-ні, це зовсім не ті гойдалки, на яких ми качаємо дітей у парку. А затишні, гарненькі, домашні качельки, які розкладаються в лежаче положення, і, найголовніше, качають малюка САМІ, без вашої допомоги. Вам треба тільки натиснути на кнопочку, вибрати швидкість гойдання, мелодію - і ВУАЛЯ! Дитина спокійна і задоволена, а мама, нарешті, може приділити увагу татові :)

Засинають в качельках-колисках дітки за лічені секунди, мобілі із кумедними іграшечками і різними мелодіями надовго захоплюють увагу малюка, при цьому розвивають координацію зору, слух, сприйняття кольору.

А мама в цей час може зайнятися своїми справами, адже домашні обов'язки ніхто не відміняв :)))

 

Перші дитячі качельки, з якими познайомилися молоді батьки в Україні, були електронні качалки Graco Lovin 'Hug і великі і маленькі качельки від Fisher-Price (Фішер Прайс).

Вони і сьогодні популярні й улюблені багатьма, але безліч брендів, моделей, ставлять нас перед складним вибором.

 

То яку ж качельку вибрати? Чи сподобається вона немовляті? Складно відповісти на це питання, не спробувавши. А купити заколисуючий центр, навіть б/у, за 800-3000грн., щоб зрозуміти, що з якихось причин він малюку не підійшов, не дуже мудро. Та й потрібні качельки в середньому 2-3 місяці, а потім вони просто запилюються в гаражі або переходять у спадщину родичам і знайомим.

Набагато простіше і зручніше брати крісла-качельки напрокат.

 

Ми пропонуємо найширший асортимент качельок і заколисуючих центрів у нашому улюбленому місті. Багато з моделей ви побачите тільки в Baby Service, оскільки в Кропивницькому вони не продаються. А у нашому прокаті є качельки як маленькі, так і великі, що працюють від батарейок і від мережі, качають вперед-назад і з боку в бік.

Ми купуємо в прокат найбільш зручні і популярні моделі качельок, що мають найвищі рейтинги і відмінні відгуки клієнтів!

 

Ви можете вибрати будь-яку качельку, або спробувати покататися на всіх по черзі :)

А ми можемо привезти гойдалки до вас додому. Адже коли тато цілими днями на роботі, а мама зайнята малюком, кому ж поїхати і забрати з прокату качельку?

 

Вартість оренди качельки залежить від моделі і терміну прокату. 

Якщо ви не можете зрозуміти, дивлячись на картинки, яку модель дитячої гойдалки вибрати, то найкраще рішення - це просто завітати до нас за адресою:

вул.Чорновола (Луначарського), 1-Б

або зателефонувати нам, (050) 106 15 32, (097) 738 65 34, 

і ми допоможемо вам визначитися з вибором. Адже ми, здаючи в оренду качельки, шезлонги, ваги та інші корисні штуки, завжди спілкуємося з нашими клієнтами. Запитуємо, наскільки зручно було їх дитинці з урахуванням її віку. Батьки діляться з нами своїми враженнями від всіх товарів, які беруть у нас напрокат.

 

Телефонуйте, і вже через пару годин Ваш малюк буде розглядати цікаві іграшки, що пливуть над головою, солодко дрімати під ніжну мелодію, а Ви, нарешті зітхне вільно :)