укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34
Чудовий сад
Чудовий сад
Як це працює?

Доставка: 55 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

500.00 грн

- якщо у нас вперше;

400.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

150 грн

За 2 тижні:

200 грн

Користуєтесь 1 місяць

260 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

8 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Активний центр Чудовий сад Bright Starts. Прокат у Кіровограді

Ігровий розвиваючий центр Чудовий сад від американської компанії  Bright Starts - це в своєму роді неповторний продукт! Він росте разом з Вашим карапузом протягом усього часу, поки той вчиться ходити!

Поки ніжки маляти недосягають дна - він цілком може грати з іграшками сидячи. Малюк буде дотягуватися до іграшок, але не зможе затягнути їх в рот.

Поступово ваша крихітка познайомиться з усіма своїми маленькими іграшками, побачить як вони рухаються, почує, як шумлять.

Іграшки розташовані рівномірно по всьому діаметру ігрового центру, а сидіння обертається на всі боки. Це дозволить маленькому непосидьку рухатися по колу, від однієї іграшки до другої і досліджувати розвиваючий центр Bright Starts.

Крім того, є можливість повісити ваші улюблені іграшки, для цього передбачені петлі для кріплення. Сидіння знімається, що дозволяє використовувати центр як ігровий стіл.

Уявіть, як ваш малюк зрадіє такому подарунку! Ну а ви обов'язково оціните дорогоцінний вільний час для того, щоб приготувати вечерю або спокійно випити чашку чаю, поки ваш крихітка буде зайнятий своїми «дорослими» цікавими справами!