укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Конференція Baby Service :)

20-21 квітня проходила традиційна щорічна зустріч Партнерів Baby Service вже із 17 міст України. З кожним роком наші зустрічі стають дедалі цікавішими та змістовнішими. Адже щороку нас стає все більше.

Цього разу наша зустріч проходила у форматі конференції.

Конференція була присвячена підвищенню рівня сервісу дитячого прокату в Україні, новинкам у сфері дитячих товарів,  благодійності, розширенню можливостей Клубної картки, просуванню прокату як сучасної модної послуги для прогресивних батьків..

Наша зустріч, як завжди, пройшла дуже насичено і цікаво. Лише уявіть: 17 молодих, активних людей, з усіх куточків України, дуже різних, але поєднаних спільною справою та метою.

Без обговорення наших досягнень і роботи над помилками неможливо досягти високого результату. Чого лише вартий обмін досвідом та спільні тренінги; або майстер-клас з виготовлення тортиків з памперсів, що показала нам Іра Сафарова (Бебі Сервіс-Львів). Або екскурсія Києвом, яку організувала автор ідеї Baby Service Лена Фетісова. Ми дивилися на Київ іншими очима, і не могли приховати захоплення!

Не обійшлося і без нагородження кращих!
Звання Партнер року отримала Таня Борисова, м.Севастополь, з чим ми її щиро вітаємо!

Baby Service - Кіровоград став переможцем у номінації "Відкриття року".

Отже, ми, як і наші маленькі клієнти, ростемо, вчимося, відкриті для нових знань і готові до надзвичайних відкриттів!

І все це для того, щоб зробити життя ваших діточок ще більш комфортнішим і цікавішим!

Леся Тараненко

Baby Service - Кіровоград

2013р.