укррус

Телефони у Кропивницькому

  • (050) 106-15-32
  • (097) 738-65-34

Дитячі іграшки. Їх роль у розвитку малят та чому їх вигідно брати напрокат

Ви можете собі уявити дитинство без іграшок? Мабуть ні :) Іграшки дарують дитині радість, з їх допомогою діти вчаться пізнавати цей прекрасний і дивовижний світ, розважаються і розвиваються.

Підібрані відповідно до віку дитини, іграшки розвивають різні навички малюка: у найменших сприяють розвитку дрібної моторики, покращують музичний слух, координацію рухів, вчать концентрувати увагу.

 

За допомогою улюблених іграшок малюка можна зацікавити перевертатися зі спинки на животик, навчити повзати. Звичайно, для мацьопика це не так і легко і, можливо, вдасться не відразу, але з часом обов'язково все вийде!

 

Не можна переоцінити значення розвиваючих іграшок. Їх особливість в тому, що малюкові пропонується виконати якесь завдання, що спонукає малюка думати.Так, різноманітні сортери вчать дитину розпізнавати геометричні фігури і розвивають дрібну моторику, оскільки малюкові потрібно вставити фігурку в потрібний отвір. А це не так вже й легко, коли тобі всього 6-8 місяців! Такі елементи гри є в  Чудовому будиночку Little Tikes,  Веселій фермі Fisher Price.

 

Завдяки розвиваючим іграшкам карапуз знайомиться зі світом тварин. Дізнається, які звуки вони вимовляють, як вони виглядають. Таку можливість нададуть Chicco DJ фортепіано , Відеотелефон Chicco , Ноїв ковчег Kiddieland.

 

Крім того, іграшки розвивають уяву малюка, вчать його мислити логічно, розвивають його пам'ять і увагу, просторове уявлення, вчать карапуза рольовим іграм. Це такі іграшки, як   Кмітливий водій Chicco, Моя перша кухня  Kiddieland,  Заміський будинок і Піратський корабель Kiddieland.

Іграшки розвивають різні інтелектуальні якості: вміння знаходити закономірності, здатність виявляти помилки і недоліки. Такі іграшки для самих маленьких спрямовані на вивчення кольору, букв, цифр.

 

Нерідко молоді батьки, купуючи іграшку для своєї дитини, самі того не усвідомлюючи, орієнтуються на свій смак. І в результаті дуже розчаровуються, адже зробивши зовсім недешеву покупку, і передчуваючи радість малюка, виявляють, що дитина втрачає інтерес до нової іграшки вже через пару днів (а то й годин).

 

Ось чому прокат розвиваючих іграшок може здорово допомогти батькам. Беручи іграшки напрокат, ви дасте можливість малюку вдосталь награтися усіма цікавинками, при цьому сімейний бюджет істотно не постраждає. А ще оренда іграшок допоможе вам зрозуміти, яка з них сподобалась карапузу найбільше, і от її, можливо, доцільніше буде купити.